« Zpět
96 <!-- table, td { color: #000000; } a { color: #0000ee; text-decoration: underline; } @media (max-width: 480px) { #u_content_menu_3 .v-layout-display { display: block !important; } #u_content_image_53 .v-src-width { width: auto !important; } #u_content_image_53 .v-src-max-width { max-width: 100% !important; } } @media only screen and (min-width: 520px) { .u-row { width: 500px !important; } .u-row .u-col { vertical-align: top; } .u-row .u-col-33p33 { width: 166.65px !important; } .u-row .u-col-66p67 { width: 333.35px !important; } .u-row .u-col-100 { width: 500px !important; } } @media (max-width: 520px) { .u-row-container { max-width: 100% !important; padding-left: 0px !important; padding-right: 0px !important; } .u-row .u-col { min-width: 320px !important; max-width: 100% !important; display: block !important; } .u-row { width: calc(100% - 40px) !important; } .u-col { width: 100% !important; } .u-col > div { margin: 0 auto; } } body { margin: 0; padding: 0; } table, tr, td { vertical-align: top; border-collapse: collapse; } p { margin: 0; } .ie-container table, .mso-container table { table-layout: fixed; } * { line-height: inherit; } a[x-apple-data-detectors="true"] { color: inherit !important; text-decoration: none !important; }
<!--
 
<!--
<!--

Známe TOP Ženy magazínu CEO, absolutní vítězkou je Ivana Tykač

<!--
<!--
<!--
<!--

Ve středu 21. září 2022 byly v nádherném prostředí kopule Národního muzea v Praze vyhlášeny vítězky 1. ročníku ocenění TOP Ženy magazínu CEO z Mediální skupiny A 11.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Psychické zdraví zaměstnanců je klíčem k úspěchu

<!--
<!--

o covidu přišla válka na Ukrajině, bezprecedentní růst cen a další problémy. Lidé jsou tak už tři roky vystaveni poměrně značnému stresu, což vnímají i zaměstnavatelé. Jak mohou firmy svým zaměstnancům v tomto směru pomoci? Nejen na tyto otázky odpovídá Martina Machová, personální ředitelka Sodexo Benefity.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Změny v představenstvu TESLA investiční společnosti

<!--
<!--

Novými členy představenstva TESLA investiční společnosti (TIS) se po schválení Českou národní bankou stali Dušan Friedl a Tomáš Jícha. Oba nově jmenovaní manažeři mají dlouholeté zkušenosti z oblasti investování a správy financí.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

WEPs inspirují firmy, jak nastavit rovné podmínky pro ženy i muže

<!--
<!--

V úterý 20. 9. 2022 byl na půdě Velvyslanectví Kanady v ČR zahájen nový projekt veřejně prospěšné organizace Business & Professional Women CR z.s., jehož cílem je zlepšit pracovní podmínky žen v ČR.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

HRko 2022 přinese případovky z konkrétních projektů a HR očima šéfů firem

<!--
<!--

Ve čtvrtek 13. října proběhne v Ostravě již 5. ročník, dnes už celorepublikově známé, akce s názvem HRko: HR párty & Festival HR řešení. Akce, na kterou každý rok dorazí na 400 účastníků, šéfů firem a HR oddělení z celého Česka je specifická celým svým konceptem a jedno je jisté, nudit se v Ostravě opravdu ne

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Cizí jazyky? Dobrá investice!

<!--
<!--

Právě nyní je ta nejlepší chvíle investovat do jazykového vzdělávání. Náboráři velkých i středních firem se totiž shodují, že největší konkurenční výhodou na trhu práce je znalost cizích jazyků.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Videokonference razantně nahrazují služební cesty

<!--
<!--

Služebních cest, zvláště těch nákladnějších – zahraničních a leteckých, rapidně ubývá. Stále více firem je nahrazuje využitím videokonferencí, jejichž použití za poslední tři roky během omezení spojených s Covid-19 zaznamenalo boom. Firmy tak šetří nejen přímé náklady na cestování a ubytování, ale především nákladný čas manažerů.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Nová obchodní ředitelka Microsoft Česká republika a Slovensko pro segment velkých zákazníků

<!--
<!--

Nichole Chan novou Head of ESG ve společnosti P3 Logistic Parks

<!--
<!--

Novou HR manažerkou Porsche Česká republika je Natalie Daňková

<!--
<!--
<!--
<!--

A11 s.r.o., IČ 27120805

Redakce:
Ing. Bára Štanglová, [email protected]

Inzerce:
Pavel Horský, [email protected]

<!--
<!--

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>

 

<!--