« Zpět
 

Známe TOP Ženy magazínu CEO, absolutní vítězkou je Ivana Tykač

Ve středu 21. září 2022 byly v nádherném prostředí kopule Národního muzea v Praze vyhlášeny vítězky 1. ročníku ocenění TOP Ženy magazínu CEO z Mediální skupiny A 11.

 

Psychické zdraví zaměstnanců je klíčem k úspěchu

o covidu přišla válka na Ukrajině, bezprecedentní růst cen a další problémy. Lidé jsou tak už tři roky vystaveni poměrně značnému stresu, což vnímají i zaměstnavatelé. Jak mohou firmy svým zaměstnancům v tomto směru pomoci? Nejen na tyto otázky odpovídá Martina Machová, personální ředitelka Sodexo Benefity.

 

Změny v představenstvu TESLA investiční společnosti

Novými členy představenstva TESLA investiční společnosti (TIS) se po schválení Českou národní bankou stali Dušan Friedl a Tomáš Jícha. Oba nově jmenovaní manažeři mají dlouholeté zkušenosti z oblasti investování a správy financí.

 

Inzerce.

 

WEPs inspirují firmy, jak nastavit rovné podmínky pro ženy i muže

V úterý 20. 9. 2022 byl na půdě Velvyslanectví Kanady v ČR zahájen nový projekt veřejně prospěšné organizace Business & Professional Women CR z.s., jehož cílem je zlepšit pracovní podmínky žen v ČR.

 

HRko 2022 přinese případovky z konkrétních projektů a HR očima šéfů firem

Ve čtvrtek 13. října proběhne v Ostravě již 5. ročník, dnes už celorepublikově známé, akce s názvem HRko: HR párty & Festival HR řešení. Akce, na kterou každý rok dorazí na 400 účastníků, šéfů firem a HR oddělení z celého Česka je specifická celým svým konceptem a jedno je jisté, nudit se v Ostravě opravdu ne

 

Cizí jazyky? Dobrá investice!

Právě nyní je ta nejlepší chvíle investovat do jazykového vzdělávání. Náboráři velkých i středních firem se totiž shodují, že největší konkurenční výhodou na trhu práce je znalost cizích jazyků.

 

Videokonference razantně nahrazují služební cesty

Služebních cest, zvláště těch nákladnějších – zahraničních a leteckých, rapidně ubývá. Stále více firem je nahrazuje využitím videokonferencí, jejichž použití za poslední tři roky během omezení spojených s Covid-19 zaznamenalo boom. Firmy tak šetří nejen přímé náklady na cestování a ubytování, ale především nákladný čas manažerů.

 

Inzerce.

 

Nová obchodní ředitelka Microsoft Česká republika a Slovensko pro segment velkých zákazníků

Nichole Chan novou Head of ESG ve společnosti P3 Logistic Parks

Novou HR manažerkou Porsche Česká republika je Natalie Daňková

A11 s.r.o., IČ 27120805

Redakce:
Ing. Bára Štanglová, [email protected]

Inzerce:
Pavel Horský, [email protected]

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>