« Zpět
96 <!-- table, td { color: #000000; } a { color: #0000ee; text-decoration: underline; } @media (max-width: 480px) { #u_content_menu_3 .v-layout-display { display: block !important; } #u_content_image_53 .v-src-width { width: auto !important; } #u_content_image_53 .v-src-max-width { max-width: 100% !important; } } @media only screen and (min-width: 520px) { .u-row { width: 500px !important; } .u-row .u-col { vertical-align: top; } .u-row .u-col-33p33 { width: 166.65px !important; } .u-row .u-col-66p67 { width: 333.35px !important; } .u-row .u-col-100 { width: 500px !important; } } @media (max-width: 520px) { .u-row-container { max-width: 100% !important; padding-left: 0px !important; padding-right: 0px !important; } .u-row .u-col { min-width: 320px !important; max-width: 100% !important; display: block !important; } .u-row { width: calc(100% - 40px) !important; } .u-col { width: 100% !important; } .u-col > div { margin: 0 auto; } } body { margin: 0; padding: 0; } table, tr, td { vertical-align: top; border-collapse: collapse; } p { margin: 0; } .ie-container table, .mso-container table { table-layout: fixed; } * { line-height: inherit; } a[x-apple-data-detectors="true"] { color: inherit !important; text-decoration: none !important; }
<!--
 
<!--
<!--

Senioři jsou loajálními a spolehlivými zaměstnanci. Loni jich pracovalo 137 tisíc.

<!--
<!--
<!--
<!--

Počty pracujících seniorů se v posledních letech mírně zvyšují. Ačkoli je s touto věkovou skupinou spjata celá řada stereotypních představ, zaměstnanci v důchodovém věku bývají často ve firmách nositeli klíčového know-how a pro společnosti jsou tak mnohdy nenahraditelnými.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Background check: Aby vás neprověření uchazeči nepřišli draho

<!--
<!--

Tým dobrých zaměstnanců je základ každé úspěšné firmy. Není ale jednoduché jej sestavit jen ze samých čestných, loajálních, a ještě k tomu kompetentních profesionálů. Lidé nejsou, stýskají si na HR odděleních. To ale neznamená, že je třeba brát každého, kdo zvládl sepsat pěkný životopis.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Změny na trhu práce a jak se v nich neztratit

<!--
<!--

Jak se zorientovat na rychle se měnícím trhu práce a jaké trendy by měl každý uchazeč o zaměstnání brát na vědomí? Odpovědi na tyto otázky i vlastní postřehy na současnou situaci nám odborníci z různých pracovních odvětví z České republiky představili na akci READYCON Česko 2022.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Oběd v restauraci už stojí více než 170 korun

<!--
<!--

Průměrná cena oběda byla letos v září 172 Kč. V Praze zbývá už jen necelých pět korun k tomu, aby se cena oběda přehoupla přes hranici 200 Kč.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Hotové řešení vs. vyvíjení vlastní komunikační aplikace – proč se do vývoje (ne)pouštět na vlastní pěst?

<!--
<!--

O výhodách digitalizace interní komunikace už jste určitě četli a slyšeli hodně. Abyste je ale mohli využít na maximum, musíte mít k dispozici ten správný nástroj, který vám jednoduchou a zároveň efektivní interní komunikaci zajistí. Jaké máte možnosti?

<!--
<!--
 
<!--
<!--

11. ročník veletrhu Profesia days se vydařil. Zúčastnilo se jej 100 vystavovatelů a 4500 návštěvníků

<!--
<!--

Největší tuzemský veletrh práce Profesia days, který se konal v polovině října na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech, se nadmíru vydařil. Bohatě namíchaný program a přínos pozitivně hodnotili jak zástupci z řad zaměstnavatelů, tak samotní návštěvníci.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Novým generálním manažerem Imperial Brands pro střední a východní Evropu je Christian Münstermann

<!--
<!--

Vendula Červenková novou finanční ředitelkou v P3 Logistic Parks 

<!--
<!--

Ecomail.cz posiluje svůj tým o Lukáše Balka

<!--
<!--
<!--
<!--

A11 s.r.o., IČ 27120805

Redakce:
Ing. Bára Štanglová, [email protected]

Inzerce:
Pavel Horský, [email protected]

<!--
<!--

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>

 

<!--