« Zpět
 

Senioři jsou loajálními a spolehlivými zaměstnanci. Loni jich pracovalo 137 tisíc.

Počty pracujících seniorů se v posledních letech mírně zvyšují. Ačkoli je s touto věkovou skupinou spjata celá řada stereotypních představ, zaměstnanci v důchodovém věku bývají často ve firmách nositeli klíčového know-how a pro společnosti jsou tak mnohdy nenahraditelnými.

 

Background check: Aby vás neprověření uchazeči nepřišli draho

Tým dobrých zaměstnanců je základ každé úspěšné firmy. Není ale jednoduché jej sestavit jen ze samých čestných, loajálních, a ještě k tomu kompetentních profesionálů. Lidé nejsou, stýskají si na HR odděleních. To ale neznamená, že je třeba brát každého, kdo zvládl sepsat pěkný životopis.

 

Inzerce.

 

Změny na trhu práce a jak se v nich neztratit

Jak se zorientovat na rychle se měnícím trhu práce a jaké trendy by měl každý uchazeč o zaměstnání brát na vědomí? Odpovědi na tyto otázky i vlastní postřehy na současnou situaci nám odborníci z různých pracovních odvětví z České republiky představili na akci READYCON Česko 2022.

 

Oběd v restauraci už stojí více než 170 korun

Průměrná cena oběda byla letos v září 172 Kč. V Praze zbývá už jen necelých pět korun k tomu, aby se cena oběda přehoupla přes hranici 200 Kč.

 

Inzerce.

 

Hotové řešení vs. vyvíjení vlastní komunikační aplikace – proč se do vývoje (ne)pouštět na vlastní pěst?

O výhodách digitalizace interní komunikace už jste určitě četli a slyšeli hodně. Abyste je ale mohli využít na maximum, musíte mít k dispozici ten správný nástroj, který vám jednoduchou a zároveň efektivní interní komunikaci zajistí. Jaké máte možnosti?

 

11. ročník veletrhu Profesia days se vydařil. Zúčastnilo se jej 100 vystavovatelů a 4500 návštěvníků

Největší tuzemský veletrh práce Profesia days, který se konal v polovině října na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech, se nadmíru vydařil. Bohatě namíchaný program a přínos pozitivně hodnotili jak zástupci z řad zaměstnavatelů, tak samotní návštěvníci.

 

Inzerce.

 

Novým generálním manažerem Imperial Brands pro střední a východní Evropu je Christian Münstermann

Vendula Červenková novou finanční ředitelkou v P3 Logistic Parks 

Ecomail.cz posiluje svůj tým o Lukáše Balka

A11 s.r.o., IČ 27120805

Redakce:
Ing. Bára Štanglová, [email protected]

Inzerce:
Pavel Horský, [email protected]

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>