« Zpět
96 <!-- table, td { color: #000000; } a { color: #0000ee; text-decoration: underline; } @media (max-width: 480px) { #u_content_menu_3 .v-layout-display { display: block !important; } #u_content_image_53 .v-src-width { width: auto !important; } #u_content_image_53 .v-src-max-width { max-width: 100% !important; } } @media only screen and (min-width: 520px) { .u-row { width: 500px !important; } .u-row .u-col { vertical-align: top; } .u-row .u-col-33p33 { width: 166.65px !important; } .u-row .u-col-66p67 { width: 333.35px !important; } .u-row .u-col-100 { width: 500px !important; } } @media (max-width: 520px) { .u-row-container { max-width: 100% !important; padding-left: 0px !important; padding-right: 0px !important; } .u-row .u-col { min-width: 320px !important; max-width: 100% !important; display: block !important; } .u-row { width: calc(100% - 40px) !important; } .u-col { width: 100% !important; } .u-col > div { margin: 0 auto; } } body { margin: 0; padding: 0; } table, tr, td { vertical-align: top; border-collapse: collapse; } p { margin: 0; } .ie-container table, .mso-container table { table-layout: fixed; } * { line-height: inherit; } a[x-apple-data-detectors="true"] { color: inherit !important; text-decoration: none !important; }
<!--
 
<!--
<!--

Nové číslo Profi HR se věnuje rozvoji talentů i diverzitě

<!--
<!--
<!--
<!--

Trendy, průzkumy, zajímavé rozhovory o všem, co hýbe světem HR a nemělo by vám uniknout – to je odborný časopis Profi HR. 

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Nové benefity pro zaměstnance z kanceláří?

<!--
<!--

Co nejdelší dovolená, osobní volno, vyvážený pracovní a osobní život. To jsou stále důležitější potřeby českých zaměstnanců. Dle šetření asociace ABSL, která v České republice sdružuje firmy z oblasti podnikových, IT a zákaznických služeb, proto firmy začínají svým lidem nabízet úplně nové typy volna.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Transformace pracovního prostředí není pouze o nových prostorech, ale také o adaptaci na ně

<!--
<!--

Účel kanceláří a způsob naší práce se mění. Dochází proto k transformaci pracovního prostředí, která ale není pouze o tom přidat do prostoru například větší kuchyň, telefonní budky nebo více přírodních prvků. Je to především o změně mindsetu a kultury ve firmě – lidé se musejí naučit v kanceláři pracovat jinak.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Co přinese firmám whistleblowing?

<!--
<!--

Zákon o ochraně oznamovatelů, který vstoupí v platnost 1. srpna, s možností anonymního oznámení nijak nepracuje. To však neznamená, že by je zakazoval. Podle Jana Slámy z platformy NNTB, která firmám whistleblowingové řešení poskytuje, se možnost anonymního oznamování firmám i zaměstnancům vyplatí víc.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Quiet Quitting – nebo spíš tichá rezignace

<!--
<!--

O fenoménu „Quiet Quitting“ se v poslední době mluví snad ve všech kruzích. Ačkoliv se může přeložit jako „tiché odcházení“, ono to ve své podstatě odcházení není. Quiet quitting totiž stojí na myšlence, že zaměstnanec v práci dělá přesně jen to, za co je zaplacený a nic navíc.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Digitalizujte svou HR agendu a šetřete čas, zdroje i planetu

<!--
<!--

Digitalizace a technologický pokrok rychle prostupují všemi oblastmi podnikání, HR nevyjímaje, a přináší s sebou možnosti, o kterých se nám donedávna ani nesnilo. Každá firma a oddělení se tak musí rozhodnout, jak s danou situací naloží – někdo se přizpůsobuje jen tam, kde nutně musí, jiný moderní technologie vítá a vnímá je jako příležitost, jak být efektivnější.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Team PVZP vyhrál Týmovku na Běhej Lesy

<!--
<!--

O třetím červnovém víkendu se na Vysočině týmu PVZP podařilo v nabité konkurenci zvítězit v historicky prvním ročníku štafetového závodu Týmovka seriálu Běhej Lesy. Tým PVZP vyhrál v kategorii čtyřčlenných týmů závod na 100 kilometrů, v programu nechyběl ani charitativní závod PVZP FénixRun.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Připomeňte si atmosféru letošních Profi HR Awards

<!--
<!--

Letošní historicky první ceny magazínu Profi HR byly rozdány. V prostorách Václavák 22 si je 26. dubna během slavnostního setkání převzali jejich majitelé. Bylo velmi inspirativní vidět tolik odborníků na oblast HR, kteří si navzájem přejí ocenění své práce, gratulují si k dalším úspěchům, kterých dosahují.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Novým partner PwC pro technology consulting

<!--
<!--

Personální změny v nejvyšším vedení ČSOB

<!--
<!--

Oddělení investic do nemovitostí v CBRE povede Jakub Stanislav

<!--
<!--
<!--
<!--

A11 s.r.o., IČ 27120805

Redakce:
Ing. Bára Štanglová, [email protected]

Inzerce:
Pavel Horský, [email protected]

<!--
<!--

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>

 

<!--