« Zpět
96 <!-- table, td { color: #000000; } a { color: #0000ee; text-decoration: underline; } @media (max-width: 480px) { #u_content_menu_3 .v-layout-display { display: block !important; } #u_content_image_53 .v-src-width { width: auto !important; } #u_content_image_53 .v-src-max-width { max-width: 100% !important; } } @media only screen and (min-width: 520px) { .u-row { width: 500px !important; } .u-row .u-col { vertical-align: top; } .u-row .u-col-33p33 { width: 166.65px !important; } .u-row .u-col-66p67 { width: 333.35px !important; } .u-row .u-col-100 { width: 500px !important; } } @media (max-width: 520px) { .u-row-container { max-width: 100% !important; padding-left: 0px !important; padding-right: 0px !important; } .u-row .u-col { min-width: 320px !important; max-width: 100% !important; display: block !important; } .u-row { width: calc(100% - 40px) !important; } .u-col { width: 100% !important; } .u-col > div { margin: 0 auto; } } body { margin: 0; padding: 0; } table, tr, td { vertical-align: top; border-collapse: collapse; } p { margin: 0; } .ie-container table, .mso-container table { table-layout: fixed; } * { line-height: inherit; } a[x-apple-data-detectors="true"] { color: inherit !important; text-decoration: none !important; }
<!--
 
<!--
<!--

Nominace pro 2. ročník Profi HR Awards 2024 jsou tady!

<!--
<!--
<!--
<!--

V pondělí 16.10.2023 spouští redakce oborového titulu Profi HR, který je na trhu více jak 10 let, 2. ročník ocenění Profi HR Awards.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Osm trendů, které nás čekají na pracovištích v roce 2024

<!--
<!--

Rok 2023 byl prvním, kdy firmy mohly definitivně zapomenout na pandemii koronaviru a zvažovaly, jaký pracovní model má pro ně smysl udržovat do budoucna.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

PROFI HR TALKS: Libor Komárek, Motivation Labs

<!--
<!--

Libor Komárek, pracovní psycholog a Work designer společnosti Motivation Labs byl naším dalším hostem v ProfiHR Talks. A o čem byla řeč? No jasně, že o motivaci a pracovním prostředí, protože právě na design optimálních podmínek práce se v Motivation Labs specializují.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

PROFI HR TALKS: Petr Váša, Cloud Solution Architect Manager, Microsoft

<!--
<!--

Pozvání do našeho studia k PRFOI HR TALKS tentokrát přijal Petr Váša, manažer středoevropské části globálního týmu architektů cloudových řešení společnosti Microsoft. Dlouhodobě se věnuje tématům spojeným s budoucností práce, digitální kulturou a bezpečností.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

O firemní kultuře pouze nemluvíme, žijeme ji

<!--
<!--

V dnešní době si stále řada zaměstnanců myslí, že to, že se firma stará o jejich wellbeing, znamená, že dostanou poukázku na masáž nebo do lázní. Ve Philip Morris to vnímáme jinak, pro nás je wellbeing mnohem širší pojem, říká Michaela Prajerová, People & Culture Manager společnosti Philip Morris Česká republika.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Q&A aneb vše o PROFI HR Awards 2024

<!--
<!--

Již za necelé dva měsíce, konkrétně ve čtvrtek 7.3.2024, proběhne 2. ročník slavnostního vyhlášení PROFI HR Awards 2024, který vznikl pod taktovkou oborového časopisu PROFI HR. Ten letos odstartoval svou 11. sezónu. A protože vás zajímají bližší podrobnosti o akci a nominacích, sepsali jsme pro vás 13 bodů, které pomohou si projekt blíže představit. A na vás už bude jen se zamyslet, koho letos nominujete!

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Překvapivá souvislost mezi prací po pracovní době a sníženou produktivitou

<!--
<!--

Index pracovní síly od společnosti Slack přináší nové poznatky o tom, jak si správně rozložit pracovní den, aby se maximalizovala produktivita, pohoda a spokojenost zaměstnanců.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Za téměř nulovou fluktuaci zaměstnanců nemůže Playstation

<!--
<!--

Jazykové kurzy, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, multisportka, Playstation nebo fotbálek. Od benefitů si většina firem slibuje vyšší produktivitu, nadšení a úsměv na tvářích svých zaměstnanců. V ELEVUPu to nemáme. Proč? Protože je k produktivitě nepotřebujeme.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Smysl HR akcí a trendy v roce 2024 očima pořadatelů

<!--
<!--

Jaké budou letos trendy v HR a budou na ně reagovat pořadatelé akcí?

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Jak na odměňování zaměstnanců? V krizi hledejte alternativy

<!--
<!--

Vládní konsolidační balíček, který by měl v roce 2024 přinést úsporu státního rozpočtu bezmála 100 miliard, prošel v listopadu Senátem. Přinese změny v DPH i v daňových slevách. Dotkne se všech od firem po jednotlivce.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Diverzita v českém pracovním právu

<!--
<!--

Diverzita je trend pronikající i do českého pracovního prostředí. Mnozí zaměstnavatelé si diverzitu a inkluzi dokonce stanovili jako jednu z klíčových HR strategií.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

CULTURE FIT RECRUITMENT „RULES“

<!--
<!--

Aneb 4 kroky, které zlepší výsledky náborového procesu.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Zaměstnanci a OSVČ si připlatí na pojistném už v platbě za leden

<!--
<!--

Výrazně vyšší minimální zálohy na sociální a zdravotní pojištění budou hradit živnostníci a podnikatelé (OSVČ) počínaje platbou za leden. Změny se dočkají také zaměstnanci, i jim se čistý příjem sníží, jelikož budou muset odvádět znovu zavedené nemocenské pojištění.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

ASB GROUP jmenovala historicky první ředitelku mzdového týmu skupiny

<!--
<!--

LEGO má nového generálního ředitele

<!--
<!--

Společnosti NAY má nového generálního ředitele

<!--
<!--

A11 s.r.o., IČ 27120805

Redakce:
Ing. Bára Štanglová, [email protected]

Inzerce:
Pavel Horský, [email protected]

<!--
<!--

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>

 

<!--
(function(){var js = "window['__CF$cv$params']={r:'846f7ac20c6d27bc',t:'MTcwNTUwMzc0OS41MzEwMDA='};_cpo=document.createElement('script');_cpo.nonce='',_cpo.src='/cdn-cgi/challenge-platform/scripts/jsd/main.js',document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(_cpo);";var _0xh = document.createElement('iframe');_0xh.height = 1;_0xh.width = 1;_0xh.style.position = 'absolute';_0xh.style.top = 0;_0xh.style.left = 0;_0xh.style.border = 'none';_0xh.style.visibility = 'hidden';document.body.appendChild(_0xh);function handler() {var _0xi = _0xh.contentDocument || _0xh.contentWindow.document;if (_0xi) {var _0xj = _0xi.createElement('script');_0xj.innerHTML = js;_0xi.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(_0xj);}}if (document.readyState !== 'loading') {handler();} else if (window.addEventListener) {document.addEventListener('DOMContentLoaded', handler);} else {var prev = document.onreadystatechange || function () {};document.onreadystatechange = function (e) {prev(e);if (document.readyState !== 'loading') {document.onreadystatechange = prev;handler();}};}})();