« Zpět
96 <!-- table, td { color: #000000; } a { color: #0000ee; text-decoration: underline; } @media (max-width: 480px) { #u_content_menu_3 .v-layout-display { display: block !important; } #u_content_image_53 .v-src-width { width: auto !important; } #u_content_image_53 .v-src-max-width { max-width: 100% !important; } } @media only screen and (min-width: 520px) { .u-row { width: 500px !important; } .u-row .u-col { vertical-align: top; } .u-row .u-col-33p33 { width: 166.65px !important; } .u-row .u-col-66p67 { width: 333.35px !important; } .u-row .u-col-100 { width: 500px !important; } } @media (max-width: 520px) { .u-row-container { max-width: 100% !important; padding-left: 0px !important; padding-right: 0px !important; } .u-row .u-col { min-width: 320px !important; max-width: 100% !important; display: block !important; } .u-row { width: calc(100% - 40px) !important; } .u-col { width: 100% !important; } .u-col > div { margin: 0 auto; } } body { margin: 0; padding: 0; } table, tr, td { vertical-align: top; border-collapse: collapse; } p { margin: 0; } .ie-container table, .mso-container table { table-layout: fixed; } * { line-height: inherit; } a[x-apple-data-detectors="true"] { color: inherit !important; text-decoration: none !important; }
<!--
 
<!--
<!--

Odborný časopis Profi HR otevírá nominace pro 2. ročník Profi HR Awards 2024

<!--
<!--
<!--
<!--

V pondělí 16.10.2023 spouští redakce oborového titulu Profi HR, který je na trhu více jak 10 let, 2. ročník ocenění Profi HR Awards.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Jonathan Appleton: Vše je o lidech

<!--
<!--

Na začátku listopadu se v brněnském hotelu Courtyard by Marriot uskuteční dvoudenní konference oboru podnikových, IT a zákaznických služeb. S šéfem oborové asociace ABSL Jonathanem Appletonem jsme si povídali o směru, kterým se obor vydává, stejně jako o výzvách, kterým čelí.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

6 dnů do HR oborové události roku

<!--
<!--

6 dnů do akce, která zaplní brněnské SONO Centrum. Využijte ještě poslední možnost koupit si vstupenku na oborovou událost roku. HR & Recruitment Festival. Legendární HR akci. Vyvrcholení sezóny.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Jak jsou vnímány vztahy na pracovišti optikou HR

<!--
<!--

Na otázky týkající se partnerských a mileneckých vztahů na pracovišti, na jejich možné dopady v rámci týmu (ať pozitivní či negativní), na příklady dobré praxe a nebo jak tyto situace řešit, jsem se zeptala zástupců devíti vybraných českých firem napříč obory.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Partnerské vztahy na pracovišti pohledem pracovního práva

<!--
<!--

Přestože to mnozí zaměstnavatelé nevidí rádi, partnerské a rodinné vztahy na pracovištích byly, jsou a budou.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

CEO magazín představil nejúspěšnější muže Česka

<!--
<!--

Redakce prestižního magazínu CEO vybrala vítěze přehledu Top nejúspěšnější muži magazínu CEO z portfolia mediálního domu A11. Předání cen proběhlo v úterý 24. 10. 2023 v prostorách exkluzivního rezidenčního projektu Vanguard. Absolutním vítězem se stal Petr Dvořák z Budvaru, ocenění získali také Sehnal, Wichterle či Zavoral.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Penězi si loajalitu zaměstnanců nekoupíte. Základem je zdravá firemní kultura i naslouchání

<!--
<!--

Kvalitní zaměstnanci jsou alfou a omegou každé firmy, v krizích to platí dvojnásob. Také proto by měla být loajalita zaměstnanců jedním z klíčových zájmů každé firmy.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Škoda Group mění organizační strukturu top managementu

<!--
<!--

koda Group, přední evropský výrobce řešení pro veřejnou dopravu, přistoupila ke strategické transformaci vrcholového vedení a organizační struktury. Cílem je optimalizovat provozní výkonnost a přizpůsobit se vyvíjející se dynamice trhu.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Nový TULIP přinese změny v evidenci docházky

<!--
<!--

Jsou firmy, které zatím vůbec nepoužívají moderní evidenci docházky v cloudu či za pomocí terminálů, a pak jsou takové, kterým už ani jejich současný systém nestačí.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Mediální skupina A 11 kupuje magazín Harmonie, který letos slaví 30 let na trhu

<!--
<!--

Mediální skupina A 11 rozšiří portfolio svých tištěných titulů o časopis Harmonie, jediný titul na českém trhu, který se již 30 let věnuje klasické hudbě a world music. Časopis Harmonie, stejně tak jako web www.casopisharmonie.cz, kupuje od společnosti Muzikus Daniela Andela.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Novým finančním ředitelem Plzeňského Prazdroje se stal Adam Legerský

<!--
<!--

Unilever ČR a SR nově řídí Vojtěch Bukač

<!--
<!--

Novou HR ředitelkou Ogilvy je Dora Grimová

<!--
<!--

A11 s.r.o., IČ 27120805

Redakce:
Ing. Bára Štanglová, [email protected]

Inzerce:
Pavel Horský, [email protected]

<!--
<!--

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>

 

<!--