« Zpět
 

Odborný časopis Profi HR otevírá nominace pro 2. ročník Profi HR Awards 2024

V pondělí 16.10.2023 spouští redakce oborového titulu Profi HR, který je na trhu více jak 10 let, 2. ročník ocenění Profi HR Awards.

 

Jonathan Appleton: Vše je o lidech

Na začátku listopadu se v brněnském hotelu Courtyard by Marriot uskuteční dvoudenní konference oboru podnikových, IT a zákaznických služeb. S šéfem oborové asociace ABSL Jonathanem Appletonem jsme si povídali o směru, kterým se obor vydává, stejně jako o výzvách, kterým čelí.

 

6 dnů do HR oborové události roku

6 dnů do akce, která zaplní brněnské SONO Centrum. Využijte ještě poslední možnost koupit si vstupenku na oborovou událost roku. HR & Recruitment Festival. Legendární HR akci. Vyvrcholení sezóny.

 

Jak jsou vnímány vztahy na pracovišti optikou HR

Na otázky týkající se partnerských a mileneckých vztahů na pracovišti, na jejich možné dopady v rámci týmu (ať pozitivní či negativní), na příklady dobré praxe a nebo jak tyto situace řešit, jsem se zeptala zástupců devíti vybraných českých firem napříč obory.

 

Partnerské vztahy na pracovišti pohledem pracovního práva

Přestože to mnozí zaměstnavatelé nevidí rádi, partnerské a rodinné vztahy na pracovištích byly, jsou a budou.

 

Inzerce.

 

CEO magazín představil nejúspěšnější muže Česka

Redakce prestižního magazínu CEO vybrala vítěze přehledu Top nejúspěšnější muži magazínu CEO z portfolia mediálního domu A11. Předání cen proběhlo v úterý 24. 10. 2023 v prostorách exkluzivního rezidenčního projektu Vanguard. Absolutním vítězem se stal Petr Dvořák z Budvaru, ocenění získali také Sehnal, Wichterle či Zavoral.

 

Penězi si loajalitu zaměstnanců nekoupíte. Základem je zdravá firemní kultura i naslouchání

Kvalitní zaměstnanci jsou alfou a omegou každé firmy, v krizích to platí dvojnásob. Také proto by měla být loajalita zaměstnanců jedním z klíčových zájmů každé firmy.

 

Inzerce.

 

Škoda Group mění organizační strukturu top managementu

koda Group, přední evropský výrobce řešení pro veřejnou dopravu, přistoupila ke strategické transformaci vrcholového vedení a organizační struktury. Cílem je optimalizovat provozní výkonnost a přizpůsobit se vyvíjející se dynamice trhu.

 

Nový TULIP přinese změny v evidenci docházky

Jsou firmy, které zatím vůbec nepoužívají moderní evidenci docházky v cloudu či za pomocí terminálů, a pak jsou takové, kterým už ani jejich současný systém nestačí.

 

Inzerce.

 

Mediální skupina A 11 kupuje magazín Harmonie, který letos slaví 30 let na trhu

Mediální skupina A 11 rozšiří portfolio svých tištěných titulů o časopis Harmonie, jediný titul na českém trhu, který se již 30 let věnuje klasické hudbě a world music. Časopis Harmonie, stejně tak jako web www.casopisharmonie.cz, kupuje od společnosti Muzikus Daniela Andela.

 

Inzerce.

 

Novým finančním ředitelem Plzeňského Prazdroje se stal Adam Legerský

Unilever ČR a SR nově řídí Vojtěch Bukač

Novou HR ředitelkou Ogilvy je Dora Grimová

A11 s.r.o., IČ 27120805

Redakce:
Ing. Bára Štanglová, [email protected]

Inzerce:
Pavel Horský, [email protected]

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>