« Zpět
96 <!-- table, td { color: #000000; } a { color: #0000ee; text-decoration: underline; } @media (max-width: 480px) { #u_content_menu_3 .v-layout-display { display: block !important; } #u_content_image_53 .v-src-width { width: auto !important; } #u_content_image_53 .v-src-max-width { max-width: 100% !important; } } @media only screen and (min-width: 520px) { .u-row { width: 500px !important; } .u-row .u-col { vertical-align: top; } .u-row .u-col-33p33 { width: 166.65px !important; } .u-row .u-col-66p67 { width: 333.35px !important; } .u-row .u-col-100 { width: 500px !important; } } @media (max-width: 520px) { .u-row-container { max-width: 100% !important; padding-left: 0px !important; padding-right: 0px !important; } .u-row .u-col { min-width: 320px !important; max-width: 100% !important; display: block !important; } .u-row { width: calc(100% - 40px) !important; } .u-col { width: 100% !important; } .u-col > div { margin: 0 auto; } } body { margin: 0; padding: 0; } table, tr, td { vertical-align: top; border-collapse: collapse; } p { margin: 0; } .ie-container table, .mso-container table { table-layout: fixed; } * { line-height: inherit; } a[x-apple-data-detectors="true"] { color: inherit !important; text-decoration: none !important; }
<!--
 
<!--
<!--

Aktuální Profi HR o ESG i rozvoji talentů

<!--
<!--
<!--
<!--

Jak se firmy v Česku staví ke směrnici ESG a nakolik si ji osvojili? Co vnímají personalisté jako nejdůležitější při rozvoji talentů? Nejen to se dozvíte v novém čísle magazínu Profi HR.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Do práce jen na čtyři dny? V Česku výjimečně!

<!--
<!--

V Evropě se čtyřdenní pracovní doba stává trendem. Svým zaměstnancům ji nabízejí například firmy na Islandu, v Belgii, Švýcarsku nebo Německu. V Česku se ke kratšímu pracovnímu týdnu zatím přiklání jen hrstka firem. Co za tím může vězet?

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Na HRko 2024 za nejnižší vstupné jen do neděle 30.06.

<!--
<!--

17.10.2024 se Ostrava stane opět hlavním městem HR. Jak to? V Gongu se odehraje již 7. ročník největší HR párty v dějinách Česka - HRko.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Profi HR Talks: Ondřej Slabý, Chief People Officer STRV

<!--
<!--
<!--
<!--

Jaká je generace Z, která právě nastupuje na pracovní trh? Co ji motivuje k výkonům a kde mají její "členové" limity? Jak důležité je dokázat sladit jejich potřeby s generacemi X a Y, které již ve svých firmách máme? Otázky, na které je dobré znát odpověď. A my vám ji přinášíme...

<!--
<!--
 
<!--
<!--

7 mýtů o digitálním HR: praktické tipy, jak je překonat

<!--
<!--

Víte, že dnes můžete digitalizovat 100 % HR dokumentů? Zrychlíte schvalovací procesy, ušetříte a podpoříte růst vaší firmy. Digitální HR se vyplatí každé firmě: výhodné je zejména, pokud máte více poboček v regionech, ve výrobě, maloobchodu, logistice nebo kurýrních firmách. Proč tedy společnosti s digitalizací váhají? Přečtěte si, jak překonat 7 mýtů digitálního HR. Mýtus č. 1: Samozřejmě že digitalizujeme: všechny dokumenty scanujeme Dokument digitálně rozešlete k připomínkování, pak ho vytisknete, podepíšete a naskenujete zpět do systému? Dobrý začátek. Vaším cílem by ale mělo být dokument netisknout: tedy dokument vytvoříte z připravených šablon, nejlépe s využitím DMS, nastavíte interní schvalovací kolečko, digitálně jej ... Přečíst

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Spokojenost zaměstnanců v České republice klesá, globální trend je opačný

<!--
<!--

Zatímco celosvětově spokojenost zaměstnanců roste, v Česku oproti roku 2021 poklesla o 9 procentních bodů. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu společnosti Grafton Recruitment, který zkoumal aspekty spokojenosti zaměstnanců ve 12 zemích napříč Evropou, Asií a Jižní Amerikou. Výsledky průzkumu také ukázaly, že ke spokojenosti Čechům nestačí jen dobrá mzda.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Možnost home office nabízí více 76 % velkých firema více než polovina těch menších

<!--
<!--

Dnešní pracovní trh je dynamický a konkurenční, a proto je pro firmy nezbytné, aby se odlišily a přilákaly ty nejlepší talenty a udržely stávající kvalitní zaměstnance. Data portálu Atmoskop.cz ukazují, že rovnováha mezi soukromým a pracovním životem je pro mnohé lidi klíčové hledisko pro výběr zaměstnavatele.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Vítězové 9. ročníku Recruitment Academy Awards

<!--
<!--

Největší HR marketingová soutěž v Česku a na Slovensku zná své vítěze.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

JenPráce.cz mění pravidla hry: Ohromte kandidáty na TikToku, s AI inzeráty a firemními bannery

<!--
<!--

JenPráce.cz, jeden z nejvýznamnějších pracovních portálů v České republice, opět posouvá hranice a přináší inovace, které revolučně mění svět náboru. S cílem usnadnit firmám hledání talentů a zvýšit efektivitu náborových procesů přichází s trojicí nových produktů: dynamické videoinzeráty na TikToku, textové inzeráty generované umělou inteligencí a firemní bannery s logem.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Měla to být evoluce, ale skončilo to vizuální revolucí

<!--
<!--

Čisté, dotažené logo a vícebarevná identita. To jsou hlavní motivy nového vizuálního stylu, s nímž přichází developerská skupina GARTAL. "Chceme, aby byl náš marketing více emotivní a emoce se pojí právě s barvami," říká marketingový ředitel skupiny GARTAL Petr Fiala.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

POZOR! Za nelegální praktiky pracovní agentury může být pokutován i koncový zaměstnavatel

<!--
<!--

V době nízké nezaměstnanosti se firmy ve snaze zaplnit volná pracovní místa často obracejí na pracovní agentury. Na trhu však stále působí řada neprofesionálních až přímo nelegálních pseudoagentur, které svými praktikami přinášejí rizika pro společnosti využívajících jejich služeb i samotné pracovníky.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Daň z mateřství může pomoci snížit každý z nás

<!--
<!--

Mateřství se v současném Česku zdá být spíš zátěží - společenskou, zdravotní i ekonomickou. To jsou slova nově vzniklé iniciativy Momentum, která usiluje o snížení tzv. daně z mateřství.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Biohacking i pohyb aneb jak na wellbeing v práci

<!--
<!--

E-book od Welcome to the Jungle vám poradí.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Představenstvo ČSOB čekají změny

<!--
<!--

Od 1. září nastoupí do představenstva ČSOB Marek Loula, současný člen představenstva sesterské ČSOB na Slovensku, kde je zodpovědný za Finanční řízení, Data a IT. Loula bude jako vrchní ředitel v ČSOB zodpovědný za řízení úvěrů a udržitelnost. Ve funkcích vystřídá Petra Hutlu.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Skupina Direct family má nově Social Impact Partnera

<!--
<!--

Finance v Akcentě nově řídí Patrik Biňovský

<!--
<!--

Nová žena ve vedení start-upu Woltair

<!--
<!--

A11 s.r.o., IČ 27120805

Redakce:
Ing. Bára Štanglová, [email protected]

Inzerce:
Pavel Horský, [email protected]

<!--
<!--

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>

 

<!--