« Zpět
96 <!-- table, td { color: #000000; } a { color: #0000ee; text-decoration: underline; } @media (max-width: 480px) { #u_content_menu_3 .v-layout-display { display: block !important; } #u_content_image_53 .v-src-width { width: auto !important; } #u_content_image_53 .v-src-max-width { max-width: 100% !important; } } @media only screen and (min-width: 520px) { .u-row { width: 500px !important; } .u-row .u-col { vertical-align: top; } .u-row .u-col-33p33 { width: 166.65px !important; } .u-row .u-col-66p67 { width: 333.35px !important; } .u-row .u-col-100 { width: 500px !important; } } @media (max-width: 520px) { .u-row-container { max-width: 100% !important; padding-left: 0px !important; padding-right: 0px !important; } .u-row .u-col { min-width: 320px !important; max-width: 100% !important; display: block !important; } .u-row { width: calc(100% - 40px) !important; } .u-col { width: 100% !important; } .u-col > div { margin: 0 auto; } } body { margin: 0; padding: 0; } table, tr, td { vertical-align: top; border-collapse: collapse; } p { margin: 0; } .ie-container table, .mso-container table { table-layout: fixed; } * { line-height: inherit; } a[x-apple-data-detectors="true"] { color: inherit !important; text-decoration: none !important; }
<!--
 
<!--
<!--

Nové číslo Profi HR o leadershipu, motivaci a úspěchu

<!--
<!--
<!--
<!--

Trendy, průzkumy, zajímavé rozhovory o všem, co hýbe světem HR a nemělo by vám uniknout – to je odborný časopis Profi HR. Hlavním tématem letošního prvního čísla je leadership, který hraje v dnešní době klíčovou roli v dosažení úspěchu ve všech sférách lidské činnosti. Ale nejen to, seznámíte se blíže i s čerstvými držiteli ocenění ProfiHR Awards.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Novou obchodní ředitelkou mediální skupiny A11 je Zuzana Kořenková

<!--
<!--

Novou obchodní ředitelkou mediální skupiny A11 se stala Zuzana Kořenková, která ve funkci nahradila Davida Korna. Ten zůstává i nadále součástí obchodního oddělení A11, věnovat se bude klíčovým klientům a business developmentu.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

ProfiHR Talks: Peter Strcula, kouč a mentor

<!--
<!--

Víte, jak vám LinkedIn může pomoci ve vaší kariéře HR manažera? Už jste někdy slyšeli termín WC post? Ne? Nevadí, s dalším dílem ProfiHR Talks to všechno zjistíte.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

V technickém světě je spousta zajímavých příležitostí i pro ženy

<!--
<!--

Každý ze zaměstnanců naší společnosti má možnost si definovat rozvojový plán a posouvat své znalosti a dovednosti s podporou společnosti a nadřízených, vysvětluje Eva Dorazilová, HR Specialist ve společnosti Foxconn Czech Republic, která je jednou z oceněných letošního ročníku ProfiHR Awards.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Pracuji z domova, nepovýším

<!--
<!--

Právě to si dle průzkumu společnosti Colliers myslí více jak 40 % zaměstnanců v Česku. Ti tak považují práci z domova za brzdu svého profesního růstu. Co dalšího průzkum prozradil?

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Máte inspektorát práce přede dveřmi?

<!--
<!--

Nebo se jen na něj chcete preventivně připravit? V uplynulém roce provedly orgány inspekce práce u zaměstnavatelů celkem 19 977 kontrol, což je o 1,5 tisíce více než v předchozím roce. Prioritou pro letošní rok zůstane i nadále odhalování nelegální práce a zastřeného zprostředkování zaměstnání

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Největší výzvou pro HR je stále nábor, je to nekonečný příběh

<!--
<!--

Konkurence je obrovská a ve chvíli, kdy se nebudete dobře chovat ke svým lidem, nebude jim dělat problém změnit působiště. Firmy se zdravou firemní kulturou a podporou well-beingu mají na trhu velkou výhodu.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Hlad po řemeslnících trvá, kdo je naopak méně žádaný?

<!--
<!--

Které profese jsou v současnosti mezi zaměstnavateli nejžádanější? O koho zájem mírně opadl? Jak se pohybuje u těch nejvyhledávanějších profesí výše odměny?

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Nové podmínky zaměstnávání na dohodu zvyšují investice firem do automatizace

<!--
<!--

Od začátku letošního roku platí v Česku nové podmínky pro zaměstnávání na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti. Některé firmy vyšší nároky na ně v tomto ohledu řeší po svém, větším zapojením automatizace do svého provozu.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Do otevření nových Silent Villas v ThermeLaa zbývá 100 dní

<!--
<!--

Exkluzivní rozšíření termálních lázní Laa, resortu VAMED Vitality World: 2. srpna 2024 se na ploše téměř 12 000 metrů čtverečních - přímo u vlastního koupacího jezera - otevře privátní hideaway "Silent Villas" určený pouze pro dospělé.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Diverzita a rovnocenné podmínky mají své obchodní opodstatnění

<!--
<!--

Podle Gender Equality Indexu dosahuje v Česku podíl žen mezi členy představenstev největších kótovaných společností a dozorčích rad pouhých 21 %. V porovnání se zeměmi EU se tak ČR nachází na 20. místě. Spolu se 17,7 % rozdílem v odměňování v neprospěch žen patříme na evropském kontinentu k těm horším.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

6 výhod externího mentoringu pro vaše zaměstnance i firmu

<!--
<!--

Výzkum platformy Mentorcliq, zaměstnanecký mentoring poskytuje 98 % nejúspěšnějších amerických firem z žebříčku Fortune 500 a přínosy jsou nesporné.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Engage Advisory: Umění diskrétního Headhuntingu a síla příběhu

<!--
<!--

Proč je důležitá vysoká míra profesionality s důrazem na diskrétnost.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Novým generálním ředitelem Colliers pro ČR a SR se stává Tewfik Sabongui

<!--
<!--

Oddělení property a expanze v Rossmannu vede Slavík

<!--
<!--

Marketingu EY Česká republika nově šéfuje Monika Spálavská

<!--
<!--

A11 s.r.o., IČ 27120805

Redakce:
Ing. Bára Štanglová, [email protected]

Inzerce:
Pavel Horský, [email protected]

<!--
<!--

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>

 

<!--