« Zpět
 

Nové profesní ocenění Profi HR Awards otevírá nominace

Odborný časopis Profi HR, který již deset let edukuje vedoucí pracovníky v HR, CEO a majitele firem v oblasti motivace a řízení lidí, připravil ve spolupráci s dalšími odbornými tituly mediální skupiny A11 první ročník ocenění Profi HR Awards.

 

Deutsche Post DHL Group poprvé jako celek získala evropské ocenění Top Employer

Top Employers Institute ve svém hodnocení skupiny jako celku vyzdvihl aspekty, jako je důraz na etiku, integritu a obchodní strategii ve všech divizích. Skupina DPDHL podle institutu vynikla také tím, že své cíle a hodnoty jasně definovala a otevřeně komunikovala se zaměstnanci.

 

Inzerce.

 

Na trhu práce panuje opatrnost

Zaměstnavatelé v České republice hlásí pro první čtvrtletí 2023 další pokles náborových plánů. 24 % zaměstnavatelů očekává pokles počtu zaměstnanců, 22 % předpovídá jejich nárůst a 43 % zaměstnavatelů nepředpokládá žádné změny. Vyplývá to z průzkumu společnosti ManpowerGroup Česká republika "Index trhu práce“ pro první čtvrtletí roku 2023.

 

Hlad po IT pracovnících trvá

Na českém pracovním trhu v současnosti chybí až třicet tisíc IT pracovníků. Každý rok sice školy opouští několik tisíc absolventů IT oborů, ale poptávku to ani zdaleka nepokryje. To otvírá cestu lidem z nejrůznějších více či méně vzdálených profesí, aby si kariéru v IT vyzkoušeli, přestože dosud dělali něco úplně jiného.

 

Nejvýhodnější stravenka má nově hodnotu 194 korun. Změna přichází po čtyřech měsících

Ministerstvo práce a sociálních věcí zvýšilo od ledna hodnotu stravného na pracovních cestách na 153 korun na den. Spolu s růstem ceny „diet“ roste i částka, při které je stravenka pro zaměstnance i zaměstnavatele z hlediska zdanění nejvýhodnější. Pro rok 2023 je to 194 korun.

 

Inzerce.

 

Koučování v oblasti managementu

Vše se dynamický mění. Změna je jediná jistota, kterou máme. A proto je potřeba pořád umět na požadované změny reagovat a nezbláznit se z nich. Schopnost neustálého učení se a zlepšování osobních kvalit patří k manažerovi jako šálek k podšálku.

 

Reportáž z udílení ocenění TOP muži magazínu CEO

Připomeňte si atmosféru, která panovala ve středu 14. prosince 2022 na udílení ocenění ankety „TOP muži magazínu CEO“, jejímž cílem je upozornit na výjimečné osobnosti českého byznysu. V rámci ankety redakce časopisu CEO a dalších odborných a prémiových titulů Mediální skupiny A11 vybraly 77 výjimečných mužů – podnikatelů a manažerů, kteří výrazným způsobem ovlivňují rozvoj svých firem a společností, jejich firemní kulturu i hospodářské výsledky.

 

Inzerce.

 

Novou provozní ředitelkou investiční skupiny RSBC je Jana Zbortková

Nový commercial ředitel pro pro evropský trh společnosti Lemonero

Libuše Jurečková je od ledna CFO Škoda Group

A11 s.r.o., IČ 27120805

Redakce:
Ing. Bára Štanglová, [email protected]

Inzerce:
Pavel Horský, [email protected]

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>