« Zpět
96 <!-- table, td { color: #000000; } a { color: #0000ee; text-decoration: underline; } @media (max-width: 480px) { #u_content_menu_3 .v-layout-display { display: block !important; } #u_content_image_53 .v-src-width { width: auto !important; } #u_content_image_53 .v-src-max-width { max-width: 100% !important; } } @media only screen and (min-width: 520px) { .u-row { width: 500px !important; } .u-row .u-col { vertical-align: top; } .u-row .u-col-33p33 { width: 166.65px !important; } .u-row .u-col-66p67 { width: 333.35px !important; } .u-row .u-col-100 { width: 500px !important; } } @media (max-width: 520px) { .u-row-container { max-width: 100% !important; padding-left: 0px !important; padding-right: 0px !important; } .u-row .u-col { min-width: 320px !important; max-width: 100% !important; display: block !important; } .u-row { width: calc(100% - 40px) !important; } .u-col { width: 100% !important; } .u-col > div { margin: 0 auto; } } body { margin: 0; padding: 0; } table, tr, td { vertical-align: top; border-collapse: collapse; } p { margin: 0; } .ie-container table, .mso-container table { table-layout: fixed; } * { line-height: inherit; } a[x-apple-data-detectors="true"] { color: inherit !important; text-decoration: none !important; }
<!--
 
<!--
<!--

Nové profesní ocenění Profi HR Awards otevírá nominace

<!--
<!--
<!--
<!--

Odborný časopis Profi HR, který již deset let edukuje vedoucí pracovníky v HR, CEO a majitele firem v oblasti motivace a řízení lidí, připravil ve spolupráci s dalšími odbornými tituly mediální skupiny A11 první ročník ocenění Profi HR Awards.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Deutsche Post DHL Group poprvé jako celek získala evropské ocenění Top Employer

<!--
<!--

Top Employers Institute ve svém hodnocení skupiny jako celku vyzdvihl aspekty, jako je důraz na etiku, integritu a obchodní strategii ve všech divizích. Skupina DPDHL podle institutu vynikla také tím, že své cíle a hodnoty jasně definovala a otevřeně komunikovala se zaměstnanci.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Na trhu práce panuje opatrnost

<!--
<!--

Zaměstnavatelé v České republice hlásí pro první čtvrtletí 2023 další pokles náborových plánů. 24 % zaměstnavatelů očekává pokles počtu zaměstnanců, 22 % předpovídá jejich nárůst a 43 % zaměstnavatelů nepředpokládá žádné změny. Vyplývá to z průzkumu společnosti ManpowerGroup Česká republika "Index trhu práce“ pro první čtvrtletí roku 2023.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Hlad po IT pracovnících trvá

<!--
<!--

Na českém pracovním trhu v současnosti chybí až třicet tisíc IT pracovníků. Každý rok sice školy opouští několik tisíc absolventů IT oborů, ale poptávku to ani zdaleka nepokryje. To otvírá cestu lidem z nejrůznějších více či méně vzdálených profesí, aby si kariéru v IT vyzkoušeli, přestože dosud dělali něco úplně jiného.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Nejvýhodnější stravenka má nově hodnotu 194 korun. Změna přichází po čtyřech měsících

<!--
<!--

Ministerstvo práce a sociálních věcí zvýšilo od ledna hodnotu stravného na pracovních cestách na 153 korun na den. Spolu s růstem ceny „diet“ roste i částka, při které je stravenka pro zaměstnance i zaměstnavatele z hlediska zdanění nejvýhodnější. Pro rok 2023 je to 194 korun.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Koučování v oblasti managementu

<!--
<!--

Vše se dynamický mění. Změna je jediná jistota, kterou máme. A proto je potřeba pořád umět na požadované změny reagovat a nezbláznit se z nich. Schopnost neustálého učení se a zlepšování osobních kvalit patří k manažerovi jako šálek k podšálku.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Reportáž z udílení ocenění TOP muži magazínu CEO

<!--
<!--

Připomeňte si atmosféru, která panovala ve středu 14. prosince 2022 na udílení ocenění ankety „TOP muži magazínu CEO“, jejímž cílem je upozornit na výjimečné osobnosti českého byznysu. V rámci ankety redakce časopisu CEO a dalších odborných a prémiových titulů Mediální skupiny A11 vybraly 77 výjimečných mužů – podnikatelů a manažerů, kteří výrazným způsobem ovlivňují rozvoj svých firem a společností, jejich firemní kulturu i hospodářské výsledky.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Novou provozní ředitelkou investiční skupiny RSBC je Jana Zbortková

<!--
<!--

Nový commercial ředitel pro pro evropský trh společnosti Lemonero

<!--
<!--

Libuše Jurečková je od ledna CFO Škoda Group

<!--
<!--
<!--
<!--

A11 s.r.o., IČ 27120805

Redakce:
Ing. Bára Štanglová, [email protected]

Inzerce:
Pavel Horský, [email protected]

<!--
<!--

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>

 

<!--