« Zpět
96 <!-- table, td { color: #000000; } a { color: #0000ee; text-decoration: underline; } @media (max-width: 480px) { #u_content_menu_3 .v-layout-display { display: block !important; } #u_content_image_53 .v-src-width { width: auto !important; } #u_content_image_53 .v-src-max-width { max-width: 100% !important; } } @media only screen and (min-width: 520px) { .u-row { width: 500px !important; } .u-row .u-col { vertical-align: top; } .u-row .u-col-33p33 { width: 166.65px !important; } .u-row .u-col-66p67 { width: 333.35px !important; } .u-row .u-col-100 { width: 500px !important; } } @media (max-width: 520px) { .u-row-container { max-width: 100% !important; padding-left: 0px !important; padding-right: 0px !important; } .u-row .u-col { min-width: 320px !important; max-width: 100% !important; display: block !important; } .u-row { width: calc(100% - 40px) !important; } .u-col { width: 100% !important; } .u-col > div { margin: 0 auto; } } body { margin: 0; padding: 0; } table, tr, td { vertical-align: top; border-collapse: collapse; } p { margin: 0; } .ie-container table, .mso-container table { table-layout: fixed; } * { line-height: inherit; } a[x-apple-data-detectors="true"] { color: inherit !important; text-decoration: none !important; }
<!--
 
<!--
<!--

Nové číslo Profi HR o recruitmentu a HR akcích

<!--
<!--
<!--
<!--

Trendy, průzkumy, zajímavé rozhovory o všem, co hýbe světem HR a nemělo by vám uniknout – to je odborný časopis Profi HR. Navíc zjistíte, jaké HR akce byste si neměli nechat letos na podzim ujít.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Recept na bezproblémové vztahy na pracovišti je jen jeden. Bohužel ho nikdo nezná.

<!--
<!--

Toxické pracovní prostředí si nepřeje nikdo z nás. Už málokdo si však uvědomuje, že zcela bezproblémové vztahy na pracovišti jsou utopií. Zpravidla se vždy najdou situace, kdy to mezi kolegy z nějakého důvodu „skřípe“. I v těchto vztazích ovšem platí zlaté pravidlo, že daleko důležitější než cíl je cesta k němu a zkušenosti, které člověk na této cestě načerpá.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Lidský kapitál 2023 zaostří na měnící se potřeby lidí a firem uprostřed výzev současné doby

<!--
<!--

Víc než dvě třetiny personalistů si myslí, že jejich zaměstnanci jsou s benefity spokojení. Realita je však dost odlišná a v posledních letech spokojenost zaměstnanců klesá. O jaké benefity mají ve skutečnosti největší zájem? A jak si stojí české firmy v globálním měřítku nejsilnějších trendů na poli lidských zdrojů? I o tom bude řeč 20. září na konferenci Lidský Kapitál 2023.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Jak vytěžit personální potenciál vaší firmy? Nenechte si utéct ženy!

<!--
<!--

Víte o tom, že aktuálně chybí na trhu práce kolem 280 tisíc kvalifikovaných lidí? Nejedná se přitom pouze o IT pozice. Ty zastupují jen 10–11 % chybějící pracovní síly. Zbytek dennodenně hledáte i vy.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Nezaměstnanost je nízká, ale česká ekonomika strádá. Proč potřebujeme cizince a flexibilní pracovní podmínky?

<!--
<!--

Nezaměstnanost v České republice několik měsíců v řadě klesala. V rámci EU máme tak dlouhodobě nejnižší míru nezaměstnanosti. Pro českou ekonomiku to však vůbec není dobrá zpráva. Její kondice totiž není nijak valná.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Propouštění je "strašák" snad všech HRistů. Nebo ne?

<!--
<!--

Propouštění, ať už plánované nebo neplánované, je zpravidla vždy nepříjemná záležitost, která s sebou nese celou řadu emocí a někdy i vyhrocených situací. Dá se na něj připravit? A existuje vůbec něco takového jako „správný rozchod se zaměstnancem“, ve kterém nezůstává žádný poražený? Jak to dnes a denně vypadá v praxi vybraných firem si můžete přečíst níže.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Neplaťte lektory, plaťte designéry

<!--
<!--

Z každé desetikoruny, kterou investujete do vzdělávání manažerů, se vám vrátí pravděpodobně jen jediná koruna. Myslíte, že investujete peníze na vzdělávání manažerů smysluplně? Pojďte si zkusit projít následující článek a odpovězte si sami.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Jak zaměstnanci skutečně využívají volnočasové benefity?

<!--
<!--

V posledních týdnech se tzv. volnočasové zaměstnanecké benefity dostaly do popředí zájmu, a to v souvislosti s možným zrušením jejich zvýhodnění. Zatímco se mluví o dopadech na státní rozpočet a zaměstnavatele, málo se hovoří o tom, jak zaměstnanci své benefity skutečně čerpají, a tedy jaký to má vliv na jejich životy.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Jak vést tým, když se mění

<!--
<!--

Vedení týmu je složitý úkol, který vyžaduje spoustu specifických schopností - od organizačních dovedností přes vysokou míru zodpovědnosti až po vytvoření inspirativního a motivujícího prostředí. Současná vysoká míra fluktuace zaměstnanců (data z loňského roku uvádějí až 16%, zejména mezi mladšími zaměstnanci je však číslo ještě vyšší) ale klade na manažery a manažerky také požadavek vypořádat se s turbulentním pracovním prostředím.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Přehřátý trh práce ohrožuje českou ekonomiku

<!--
<!--

Nezaměstnanost v červenci velmi mírně vzrostla a to po čtyřech měsících poklesu - v červenci byla podle Úřadu práce nezaměstnanost 3,5 %, přičemž v červnu 3,4 %. Nepatrný růst je však spíš otázkou sezónních výkyvů souvisejících například s příchodem absolventů na trh práce či ukončováním sezónních prací.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Novela zákoníku práce bude pro zaměstnavatele zásadní

<!--
<!--

Je velmi pravděpodobné, že chystaná velká novela zákoníku práce bude přijata ještě letos. Co všechno ovlivní? Jak se změny dotknou zaměstnavatelů a samotných zaměstnanců? Nejen na tyto otázky odpovídá Radek Matouš, Partner advokátní kanceláře Eversheds Sutherland.

<!--
<!--
 
<!--
<!--

Inzerce.

<!--
<!--
<!--
<!--
 
<!--
<!--

Novým CEO PENNY ČR je Florian Naegele

<!--
<!--

Společnost Würth povedou dva generální ředitelé

<!--
<!--

Novým CFO společnosti SILON je Marian Rašík

<!--
<!--

A11 s.r.o., IČ 27120805

Redakce:
Ing. Bára Štanglová, [email protected]

Inzerce:
Pavel Horský, [email protected]

<!--
<!--

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>

 

<!--