« Zpět
 

Nové číslo Profi HR (05/2022)

Nové vydání časopisu Profi HR je plné skvělých rozhovorů a zajímavých článků nejen pro HR manažery a ředitele firem. Už ho máte?

 

Otevřená firemní kultura jako jeden z pilířů loajality a spokojenosti zaměstnanců

Téma firemní kultury je v posledních několika letech považováno za jedno z nejzásadnějších u každého zaměstnavatele a má veliký vliv na většinu aspektů ať už mezinárodních či lokálních společností.

 

Inzerce.

 

Do konce roku chce zvyšovat mzdy ještě 39 % firem

České firmy stojí před nelehkým úkolem – skloubit snižující se příjmy i marže s rostoucími mzdovými nároky svých zaměstnanců. A zatímco některé IT firmy, farmaceutické firmy nebo společnosti z oblasti automobilového vývoje chtějí přidávat plošně ještě letos a znova i v příštím roce, v jiných – především ve službách nebo logistice – už to se zvyšováním mezd vidí pesimisticky.

 

Zaměstnanci dnes hledají především stabilitu

Trh nás naučil si své lidi v maximální možné míře vychovávat, a to jak ve výrobě, tak i obchodu, shodují se Noemi Gill, personální ředitelka a Marie Mošová, Business Unit Manager ve společnosti HARTMANN-RICO.

 

Inzerce.

 

Benefity: Rozpočet, o kterém možná ani nevíte

Máte v práci volnočasové benefity? A víte vůbec, kolik vám zaměstnavatel tímto způsobem přispívá? Pokud ne, tak si to rychle zjistěte. Dost možná totiž necháváte ležet ladem peníze, kterými lze vylepšit domácí rozpočet.

 

Veracode a Accion Labs zakládají nové inženýrské centrum v Praze

Společnosti Accion Labs, globální poskytovatel komplexních inženýrských služeb a softwarového poradenství a Veracode, světový poskytovatel řešení pro testování bezpečnosti aplikací, oznámily partnerství a vybudování nového inženýrského centra Veracode v Evropě.

 

Inzerce.

 

Obchod v RSBC Holding nově vede Ivana Šoffová

Jak se stát nejoblíbenějším zaměstnavatelem?

ARROWS ETL Global nově povede Jakub Dohnal

A11 s.r.o., IČ 27120805

Redakce:
Ing. Bára Štanglová, [email protected]

Inzerce:
Pavel Horský, [email protected]

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>