« Zpět
 

Nejúspěšnější muži českého byznysu převzali ocenění magazínu CEO

Deset českých manažerů a podnikatelů ocenila anketa TOP MUŽI MAGAZÍNU CEO, jejímž cílem bylo upozornit na výjimečné osobnosti českého byznysu. Sedm vítězů oborových kategorií a tři ocenění v absolutní kategorii si ceny převzali ve středu 14. prosince večer na slavnostním vyhlášení v kopuli Národního muzea.

 

První energetická firma v ČR se stala signatářem Women’s Empowerment Principles OSN

Společnost GasNet, největší distributor plynu v České republice, se 13. prosince 2022 stala signatářem Women’s Empowerment Principles (WEPs). Připojila se tak ke globální komunitě společností, které dle principů OSN veřejně posilují diverzitu a férovost mezi ženami a muži.

 

Inzerce.

 

Zdravé pracovní prostředí jako základní požadavek pro fungování firem

Stále více firem v posledních letech investuje do moderního pracovního prostředí, aby uspokojily rostoucí nároky zaměstnanců. V minulých letech díky pandemii covid-19 k tomu přibyla další hlediska. Covid-19 sice ustupuje, ale o to s větší razancí přicházejí letošní zimu respirační onemocnění.

 

S pomocí inovací budujeme odolnost oboru i jeho lidí

mimořádné situace a krize. Jak budovat odolnost? A jak se vypořádat s dlouhodobým nedostatkem lidí? Klíčem jsou dle ředitele asociace ABSL Jonathana Appletona inovace.

 

Úspora času a efektivita je pro nás klíčová

Asistent náboru může pomoci s celým procesem výběrového řízení. Můžeme za vás přebrat monotónní a rutinní činnosti, abyste se mohli věnovat důležitějším věcem jako jsou pohovory s kandidáty nebo adaptace nových kolegů, říká Martin Jelínek, obchodní a marketingový ředitel společnosti Motiv P.

 

Inzerce.

 

Asseco Solutions rozšiřuje portfolio o špičkové docházkové, plánovací a přístupové systémy

Společnost ANeT-Advanced Network Technology, poskytující komplexní služby mimo jiné v oblasti docházkových systémů nebo systémů pro plánování lidských zdrojů v ČR a SR, je od 1. prosince součástí společnosti Asseco Solutions.

 

Dachser otestoval aktivní exoskeletony, snižují zátěž zaměstnanců skladu

Dachser poprvé testoval aktivní exoskeletony od společnosti German Bionic v každodenních pracovních podmínkách ve skladu. Testy proběhly i v České republice a výsledky jsou působivé. Nyní společnost zavede tuto technologii i na svých dalších pobočkách.

 

TV Nova vstupuje do roku 2023 s novým generálním ředitelem

Sloneek posiluje obchod se Sebastianem Fešarem

Komerčním ředitelem Sodexo Benefity se stal Petr John

A11 s.r.o., IČ 27120805

Redakce:
Ing. Bára Štanglová, [email protected]

Inzerce:
Pavel Horský, [email protected]

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>