Fenomén namíchá zatraceně hustý long drink českého byznysu

Zlín se znovu stane Mekkou byznysu. Atmosféru baťovského genius loci přijedou nasát miliardář Martin Vohánka, finančník Pavel Řehák i expert na vzdělávání Bob Kartous. Připojí se ke třicítce osobností, které jedou na vlně digitální transformace. Své know how poodhalí 23. 3. 2023 na Fenoménu.

Konference, která propojuje management s výrobou, lidskými zdroji i marketingem. Už čtvrtým rokem se jí to prokazatelně daří. Řečníci od Aše až po Zlín představí i tentokrát na Fenoménu postupy implementovatelné napříč obory. Zazní příběhy, které inspirují a motivují. Příběhy firem, které se rozhodly naplno využít možností digitálního světa. Dozvíme se, kde a jak najít prostor pro zlepšení core business ve firmě skrze práci s lidmi. A poznáme data v souvislostech. Napovíme, jak je přetavit v informace, které jsou klíčové pro rozhodovací proces.

Spirála rozvoje & Design úspěchu

Motto, jenž organizátoři zvolili pro letošní rok, symbolizuje udržitelný růst. Recept na to, jak využít vnitřní i vnější zdroje a dát jim novou dynamiku díky digitálním možnostem a inovativnímu využití.

Hovořit o nich bude aktuálně 48. nejbohatší Čech Martin Vohánka. Filantrop, jehož příběh začíná tím, jak se prodejce pojistek z Mostu dostal až na londýnskou burzu. Digitalizace je podle něj jednou z cest, jak snížit spotřebu zdrojů a výrazně tak přispět k udržitelné ekonomice.

Jméno Pavla Řeháka obletělo zemi poté, co díky svým matematickým modelům zachránil podle mnohých Česko před první vlnou koronaviru. Pojišťovací expert. Hlava skupiny Direct family, která má měnit svět k lepšímu. Manažer, jenž problémy vnímá jako příležitost. A poradí, jak na to.

Inovace je hlavní mantrou Bohumila Kartouse. Publicisty, vysokoškolského pedagoga a experta na vzdělávání, jehož činnost má přímý propis do byznysu. Ví, jak odhalit fake news a co je pro český vzdělávací systém naprosto zásadní.

Hlavní ekonom České spořitelny David Navrátil, šéf RSBC Holding Milan Šlapák, jednatelka Profimed Alexandra Kala, ředitel Kinoboxu Radim Horák nebo Jakub Mazal z Liftago. Namátkou další jména, jež mají v březnové kolonce v diáři termín Fenomén.

„Zajímají nás osobnosti, které mají nejen úspěšný byznys, ale také společenský přesah a aktivně se zapojují do řešení ekonomických či společenských témat a problémů. Návštěvníkům konference nabídnou maximum praxe a konkrétních příkladů,“ říká autorka myšlenky a organizátorka akce Vlaďka Snášel Lukašíková.

Konference Fenomén

Je jediná svého druhu v ČR. Koná se v samotném srdci Zlína, v prostorách Fakulty humanitních studií Univerzity T. Bati, jejíž autorkou je světoznámá architektka Eva Jiřičná. Po celý den nabízí program současně na 4 stagích (Business, HR, Digi, Industry), Smart zónu i networkingový program. K dispozici je offline i online. Konference je určena pro majitele firem, manažery, výrobní inženýry, pracovníky IT, specialisty HR i freelance konzultanty. Každoročně hostí 350+ účastníků napříč odvětvími z celé ČR i ze Slovenska. Více na www.konferencefenomen.cz.

Organizátorem Fenoménu je zlínská vzdělávací agentura CE-PA. Generálním partnerem akce je RSBC Holding, hlavním mediálním partnerem magazín Finmag.