Marketing a komunikaci Deloitte řídí Kateřina Šušáková 

Novou ředitelkou oddělení Clients & Markets v české pobočce poradenské společnosti Deloitte kam patří týmy Marketingu, Externí a Interní komunikace a Business developmentu se od července stala Kateřina Šušáková.

„Deloitte vnímám jako rychle se měnící a dynamickou společnost, která je pro firmy doslova akcelerátorem na cestě k jejich transformaci. Těším se na spolupráci s novými kolegy a kolegyněmi. Věřím, že budeme Deloitte společně dál posouvat k dalšímu rozvoji a růstu,” říká Kateřina Šušáková

Do sekce Clients & Markets, kterou Šušáková povede, spadá kromě marketingového týmu i interní a externí komunikace. „Kateřina s sebou přináší obrovskou porci znalostí a dovedností z marketingu, public relations, CSR, datové analýzy a dalších oblastí. A to z obou stran, jak té agenturní, tak klientské, včetně zkušeností z nadnárodních korporací,” doplňuje partner Deloitte Luděk Hanáček, zodpovědný za oblast Clients & Industries. 

Kateřina Šušáková do Deloitte přichází z agentury Havas PR, kde působila na pozici ředitelky. Předtím pracovala v mediálním domě Economia, kde řídila marketing a komunikaci. Na stejné pozici působila rovněž v Komerční bance a Credit Suisse Life & Pensions.