Nominace pro 2. ročník Profi HR Awards 2024 jsou tady!

Redakce oborového titulu Profi HR, který je na trhu více jak 10 let, spustila nominace na 2. ročník slavnostního ocenění Profi HR Awards.

„Cílem tohoto oborového žebříčku je ocenit práci HR manažerů a jejich týmů, jejichž práce v posledních letech výrazně nabyla na významu. Zároveň pak chceme vyzdvihnout inovativní projekty, které na poli HR vznikají a pomáhají firmám při náboru i péči o zaměstnance,“ říká Bára Štanglová, šéfredaktorka magazínu Profi HR.

Hr Awards 265 1

Nominace jsou otevřeny v těchto kategoriích:

  1. HR manažer roku ve firmě do 100 zaměstnanců – Inspirativní osobnost s prokazatelnými výsledky z firem do 100 zaměstnanců napříč odvětvími. Ať už je HR manažer členem vedení firmy nebo samostatnou jednotkou ve struktuře společnosti, jde vždy o důležitý prvek, který má přímý a prokazatelný vliv na ekonomické výsledky, spokojenost zaměstnanců ve firmě a rozvoj talentů. Nominujte HR manažera, který je skutečným hybatelem dění ve společnosti a který svou agendu vnímá inovativně a multioborově.
  2. HR manažer roku ve firmě do 1000 zaměstnanců – Inspirativní osobnost s prokazatelnými výsledky z firem do 1000 zaměstnanců napříč odvětvími. Ať už je HR manažer členem vedení firmy nebo samostatnou jednotkou ve struktuře společnosti, jde vždy o důležitý prvek, který má přímý a prokazatelný vliv na ekonomické výsledky, spokojenost zaměstnanců ve firmě a rozvoj talentů.  Nominujte HR manažera, který je skutečným hybatelem dění ve společnosti a který svou agendu vnímá inovativně a multioborově.
  3. HR manažer roku ve firmě s více jak 1000 zaměstnanci – Inspirativní osobnost s prokazatelnými výsledky z firem s více než 1000 zaměstnanci napříč odvětvími. Ať už je HR manažer členem vedení firmy nebo samostatnou jednotkou ve struktuře společnosti, jde vždy o důležitý prvek, který má přímý a prokazatelný vliv na ekonomické výsledky, spokojenost zaměstnanců ve firmě a rozvoj talentů. Nominujte HR manažera, který je skutečným hybatelem dění ve společnosti a který svou agendu vnímá inovativně a multioborově.
  4. Náborová kampaň roku – nejlepší kampaň zaměřená na nábor nových zaměstnanců realizována v roce 2023.
  5. Inovativní zaměstnanecký benefit – Ocenění, které vyzdvihuje důležitost zaměstnaneckých benefitů a jejich vliv na nábor zaměstnanců. Cílem je ukázat, co vše může být pro zaměstnance benefitem, a které benefity už jsou naopak samozřejmostí a uchazeče nijak neoslní. Dotované stravné a příspěvek na penzijní pojištění? Nebo podpora alternativ šetrných k životnímu prostředí a dotované ekologické cestování? Vybíráme zaměstnanecký benefit, který oslní nejen mileniány a generaci Z, ale nadchne i zaměstnance 50+.
  6. CSR projekt roku – Nejlepší CSR projekt, který společnost v roce 2023 realizovala. CSR projekty už dávno nejsou jen o sázení stromků nebo podpoře dětského domova. Podporujete rovné příležitosti? Zapojujete se do komunitního života v okolí vašeho sídla? Komunikujete narovinu se svými zákazníky a chováte se férově ke svým zaměstnancům? Ukažte, v čem jsou vaše CSR aktivity výjimečné.
  7. ESG projekt roku – Nejlepší projekt společnosti zaměřený na plnění ESG cílů. Reportuje HR oddělení sociální dopady podnikání nebo férové zacházení se zaměstnanci? Cílem ocenění je ukázat, že implementace ESG do HR je nejen potřebná, potřebná a v mnoha ohledech již brzy povinná.
  8. Osobnost titulu Profi HR – osobnosti, které se objevily v tištěném vydání nebo na webu www.profihr.cz v průběhu roku 2023. Nominuje redakce Profi HR.

Jak se nominovat?

Do soutěže mohou osobnosti i projekty nominovat samy firmy, a to do 10. února 2024.
Stačí popsat praxi vybrané osobnosti či představit projekt / kampaň v základním rozsahu do 3000 znaků, přiložit medailonek osobnosti či společnosti, celou nominaci doplnit 2-3 fotografiemi a zaslat na email [email protected] .

Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne ve čtvrtek 7. března 2024 od 16:00 v prostorách společnosti Microsoft v Praze. Samotnému vyhlášení bude předcházet moderovaná panelová diskuze s vybranými odborníky na téma Technologie a AI v HR.

Hr Awards 62 1 1
1. ročník Profi HR Awards probíhal v prostorách Václavák 22 v Praze.

Znáte osobnost z oblasti HR či projekt, který by si zasloužit ocenit?

Rádi byste dali vašemu projektu či nominované HR osobnosti větší prostor a odprezentovali ji v tištěném vydání Profi HR nebo dalších titulech našeho vydavatelství? Líbilo by se vám stát se spolu s vaší společností partnerem této akce?
V tom případě se neváhejte obrátit na Veroniku Kozákovou, která má celou akci na starosti. Můžete ji napsat na [email protected] nebo rovnou zavolat na +420 734 606 371.

Těšíme se na vaše nominace!