Společnosti NAY má nového generálního ředitele

Specializovaný maloobchodní prodejce elektroniky na Slovensku a vlastník multikanálového řetězce Electro World specializujícího se na prodej spotřební elektroniky v České republice, společnost NAY provedl personální změny na klíčových pozicích skupiny, včetně té nejvyšší.

Novým generálním ředitelem skupiny se stal Roman Kocourek, který ve funkci nahradil Martina Ohradzanského, který na pozici CEO působil 11 let. Kocourek, který má za sebou již 15 let působení ve skupině NAY, kdy působil hned v několika funkcích ve vedení firmy. Zastával roli finančního ředitele v obou klíčových divizích skupiny, tedy NAY i Electro World.

Na pozici generálního ředitele nyní povýšil Roman Kocourek ze své poslední funkce ředitele společnosti Electro World. V průběhu akvizice Electro Worldu zastupoval mateřskou společnost NAY a od roku 2014 je jednatelem společnosti Electro World.

Michal Navratil Foto Small

Souběžně s tímto krokem byl s platností od 1. ledna 2024 jmenován novým obchodním ředitelem celé skupiny NAY Michal Navrátil. Ten má za sebou více než dvacetiletou kariéru ve společnosti Electro World, přičemž posledních 5 let vykonával funkci obchodního ředitele. Od roku 2019 je zároveň jednatelem Electro Worldu.