Neit Consulting povede Renata Dvořáková

Do čela IT společnosti Neit Consulting byla jmenována Renata Dvořáková. Ta ve své nové funkci zúročí svoje dlouholeté zkušenosti z řízení úspěšné nadnárodní IT firmy. V Neit Consulting se chce osobně podílet na rozvoji celkové strategie firmy na českém trhu i na expanzi do zahraničí.

„Po prvních měsících strávených ve firmě vidím velký potenciál růstu, a to jak v oblasti data managementu a reportingu, tak i v případě platformy Team assistant, která je aktuálně používána u přibližně 600 zákazníků v 10 zemích. Ráda bych, aby firma rostla nejen v Čechách, ale aby zvýšila i objem zahraničních zakázek,“ říká Renata Dvořáková a dodává: „Do společnosti Neit Consulting přináším hluboký vhled do řízení obchodních týmů a rozsáhlé zkušenosti z českého trhu a věřím, že v kombinaci se zkušeným týmem obchodníků a konzultantů vkročíme do nové etapy růstu firmy.“

Do Neit Consulting přichází Dvořáková ze společnosti Oracle, kde strávila celkem 17 let, posledních 6 let dokonce v pozici generální ředitelky české pobočky. Před příchodem do Oracle Czech sbírala zkušenosti ve společnostech Scala Business Solutions, Barco nebo Greensoft. Vystudovala Karlovu univerzitu v Praze a absolvovala MBA studia na Rochester Institute of Technology.