Jiří Hauptmann a Jana Austová Pikardová jsou zodpovědní za vnější vztahy Provident Financial

Pikardová, která má od loňského srpna na starosti korporátní komunikaci, postupně přebírá i oblast Public Affairs Provident Česká republika. Podporu jí poskytuje Jiří Hauptmann, ředitel pro vnější vztahy a komunikaci v mezinárodní divizi International Personal Finance Digital, který je po odchodu Jitky Němečkové zodpovědný i za český trh. Jiří Hauptmann se zde zaměřuje zejména na regulaci a reputaci společnosti i celého sektoru.

Jana Austová Pikardová do Provident Financial nastoupila s desetiletými zkušenostmi v oboru PR. Svou kariéru nastartovala krátce po studiích na pozici PR specialistky společnosti Tesco Stores ČR. V pivovarnické skupině Heineken ČR, kde působila před odchodem na rodičovskou dovolenou přes čtyři roky, měla kromě externí a interní komunikace na starosti také vedení řady CSR projektů v rámci globální strategie „Brewing a Better World“. Během rodičovské dovolené Jana rozšířila portfolio svých profesních znalostí a zkušeností o oblast moderní energetiky. Jako manažerka externí a interní komunikace Svazu moderní energetiky se věnovala vyvracení mýtů o obnovitelných zdrojích i celospolečenské osvětě v této oblasti.

Jiri Hauptmann Corporate Affairs Director Ipf Digital

Hauptmann byl v roce 2022 jmenován ředitelem pro vnější vztahy mezinárodní digitální divize International Personal Finance Digital. V této roli je zodpovědný zejména za oblast finanční regulace a komunikace ve všech zemích, kde IPF Digital působí a za European Affairs pro celou skupinu IPF. Jako jediný Čech je členem představenstva společnosti.