Novou pojistně-technickou ředitelkou pro životní pojištění v Generali ČP je Lenka Kejíková

Novou členkou představenstva se od 1. února stala Lenka Kejíková, a to v roli v roli pojistně-technické ředitelky pro oblast životního pojištění. Zároveň bude dočasně řídit Generali penzjiní společnost, ze které přichází.

Kejíková na pozici střídá Andreu Leskovskou, která se přesouvá do Generali CEE Holdingu B. V., kde bude zastávat funkci Chief Insurance Officer for Life and Health Business. David Vosika, člen představenstva a dosavadní pojistně-technický ředitel pro životní pojištění má nově ve své gesci oblast neživotního pojištění. Ta svým objemem předepsaného pojistného představuje největší portfolio na domácím trhu a pro Generali Českou pojišťovnu má strategický význam.

„Personální změny v představenstvu Generali České pojišťovny jsou logickou reakcí na posun Andrey Leskovské v rámci skupiny Generali. Velmi si vážím jejího nasazení a skvělých výsledků, kterých ve své funkci dosáhla. Na její pozici přichází Lenka Kejíková, zkušená manažerka, která dosud úspěšně rozvíjí Generali penzijní společnost. David Vosika je vynikajícím odborníkem, jemuž oblast neživotního pojištění není neznámá. Věřím, že profesionalita a zkušenosti kolegů přinesou v jejich nových rolích zajímavé perspektivy, které posílí naši pozici na trhu a podpoří strategii být celoživotním partnerem našich klientů,“ komentoval změny Roman Juráš, předseda představenstva, generální ředitel Generali České pojišťovny a country manažer Skupiny Generali pro Českou republiku a Slovensko.