Advokátka Lucie Smrkovská nastoupila do ROWAN LEGAL

Advokátní kancelář ROWAN LEGAL posílila advokátka Lucie Smrkovská. Rozšířila tým specializující se na poskytování služeb v oblasti nemovitostního práva.

Smrkovská je přední tuzemskou odbornicí na problematiku nemovitostí. Dlouhodobě se specializuje na poradenství týkající se všech aspektů nájemního práva včetně nájemních smluv, nájmu staveb na klíč či právního poradenství v rámci správy obchodních nemovitostí.

Zkušenosti má rovněž s problematikou nabývání a prodeje komerčních nemovitostí, fúzí a akvizic, developerských smluv a smluv o dílo. Během své kariéry se podílela na významných nemovitostních transakcích, a to zejména pro zahraniční, anglicky hovořící, investory.

Do advokátní kanceláře ROWAN LEGAL přišla Lucie Smrkovská po dvanáctiletém působení v přední mezinárodní kanceláři, kde působila jako vedoucí oddělení pro nájemní smlouvy. Pravidelně získává ocenění v oblasti nemovitostí v rámci mezinárodních žebříčků Chambers a Legal 500, v roce 2023 byla rovněž zařazena do prestižního žebříčku Top 100 žen v právním byznysu v České republice. „Nemovitostní praxe patří mezi naše specializace, kterým se dlouhodobě významně věnujeme a které plánujeme do budoucna i nadále rozvíjet. To, že jdeme správným směrem, potvrdilo i ocenění v žebříčku Právnická firma roku 2023, které jsme v oblasti nemovitostí obdrželi. Máme proto velkou radost, že k nám připojuje tak zkušená advokátka na nemovitostní právo, jakou Lucie Smrkovská bezesporu je. Její příchod vnímáme jako potvrzení vysoké úrovně našich služeb a těšíme se na společnou práci na dalších úspěšných projektech,“uvedl za kancelář ROWAN LEGAL advokát a partner Miloš Olík.