Ředitelkou komunikace CSG je Kateřina Petko

Průmyslově-technologická skupina CSG získala novou posilou do svého top managementu. Ředitelkou korporátní komunikace a marketingu skupiny CSG se stala Kateřina Petko, která v oblasti korporátní a marketingové komunikace působí již více než 15 let. Bude zastřešovat a koordinovat veškeré komunikační a marketingové aktivity skupiny, která působí kromě České republiky a Slovenska také v Itálii, Španělsku, Srbsku, Velké Británii, Spojených státech amerických a Indii.

„Do CSG přichází Kateřina Petko v situaci, kdy po významných zahraničních akvizicích procházíme procesem internacionalizace a měníme se v globální skupinu, která provozuje výrobní podniky v osmi zemích na třech kontinentech. Věřím proto, že u nás Kateřina využije své bohaté zkušenosti s prací v mezinárodních týmech a jsem přesvědčen, že její erudice a zkušenosti budou pro naši skupinu přínosem,“ říká David Chour, výkonný ředitel CSG, který v minulých měsících korporátní komunikaci skupiny dočasně řídil.

Posledním působištěm Kateřiny Petko před příchodem do CSG byla společnost BNP Paribas Cardif, kde působila na pozici ředitelky pro digitální inovace a marketingovou komunikaci pro region střední a východní Evropy a vykonávala funkci tiskové mluvčí.

Před tím řídila marketingovou komunikaci Equa bank. Pracovní zkušenosti získávala například společnosti ENI, kde vykonávala funkci ředitelky marketingu pro český a slovenský trh, zastávala též pozici ředitelky marketingu pro region střední Evropy ve společnosti Kingspan Insulation a vedla marketingovou divizi v Expobank. Kateřina Petko vystudovala ekonomii a marketingovou komunikaci na Vysoké škole finanční a správní v Praze.