Ocenění TOP Estate & Business zná své vítěze

V barokních prostorách Clam-Gallasova paláce byly ve středu 20. března předány ceny časopisu Estate & Business v rámci soutěže TOP EB. Naše gratulace míří k těmto oceněným projektům a osobnostem.

🏅 V kategorii navrhovaný projekt s významným přínosem pro město nebo krajinu se vítězem stala Nová zbrojovka v Brně-Židenicích (CPI Property Group; Kuba & Pilař architekti).

🏅 V kategorii realizovaný projekt s největší kulturní přidanou hodnotou se vítězem staly Winternitzovy automatické mlýny v Pardubicích (Nadace Automatické mlýny manželů Smetanových; Lukáš Smetana, ZETTE ateliér architekta Zdenka Balíka, Petr Všetečka, Jan Šépka, Marek Přikryl, Martin Prokše, Josef Pleskot, Ladislav Lábus a Petr Všetečka).

🏅 V kategorii realizovaný projekt udržitelné a inovativní architektury se vítězem stala Administrativní budova Kloboucké lesní (Kloboucká lesní; Mjölk architekti).

🏅 V kategorii realizovaný projekt s největším přínosem pro rezidenta se stal Lihovar Smíchov (Trigema; Back’n’Arch – Marcel Soural, David Černý)

🏅 V kategorii výjimečná architektura projektu se vítězem stalo Vinařství Obelisk (ALCA GROUP; AiD team).

🏅 V kategorii architektonický počin roku se vítězem stal Hydropolis, osvětové centrum vody v Praze na Vinohradech (Veolia Pražská vodohospodářská společnost; Vít Máslo, Krištof Kintera)

🏅 V kategorii nikdy nerealizovaný architektonický návrh projektu se vítězem stal Architektonicko-urbanistický koncept rekonstrukce stanice metra C Kačerov (Aulík Fišer architekti).

🏅 V kategorii osobnost roku magazínu Estate & Business se vítězem stal Petr Kolář, architekt a spolumajitel architektonického studia ADR.

GRATULUJEME VŠEM VÍTĚZŮM!

Slavnostním večerem provedl architekt Jan Holna.

Speciální poděkování patří Leonu Jakimičovi a společnosti LASVIT.

Partnery ocenění jsou společnosti: HANÁK NÁBYTEK, KVALITÁŘ, Decoland, EXX HOLDING, Volvo Car Czech Republic, 2mkz, Valen&Masár, VOIX Audio & Cinema , HOME-RENT, JAP FUTURE, Pepper Field by EU Land a Nadace Špuntíci.