Novým generálním ředitelem Colliers pro ČR a SR se stává Tewfik Sabongui

Doposud byl Sabongui z pozice generálního ředitele odpovědný za aktivity společnosti na českém trhu. Nyní rozšíří své kompetence a převezme vedení i slovenského zastoupení firmy. Richard Urvay, současný výkonný ředitel společnosti Colliers na Slovensku, opustí svou pozici do konce dubna, aby převzal novou roli na straně klienta.

Sabongui v oboru platí za uznávaného špičkového manažera s více než 24 lety zkušeností na realitním trhu v České republice a dalších zemích střední a východní Evropy. Má rozsáhlé zkušenosti s řízením provozu a transakcí v celém regionu střední a východní Evropy nastavil a implementoval strategie, které umožňují propojovat příležitosti, platformy a klienty. Jako odborník na kapitálové trhy, pronájem kanceláří, developerské poradenství a realizaci fúzí a akvizic v České republice a na Slovensku Tewfik Sabongui úzce spolupracuje s leasingovými, poradenskými a investičními odděleními ve firmách s cílem získávat a rozvíjet obchody i vztahy s klienty.

„Jsem přesvědčena, že díky svým bohatým zkušenostem a vizi se Tewfik bude i nadále soustředit na činnosti, které posílí naši přítomnost na trhu, zajistí vynikající služby pro naše klienty a také k nám přilákají další talenty,“ říká Monika Rajska-Wolinska, výkonná ředitelka společnosti Colliers pro region střední a východní Evropy.

„Mým cílem a prioritou je navázat na úspěch, kterého Richard a náš slovenský tým dosáhli, a využít této příležitosti k posílení česko-slovenských vztahů a společných zájmů. Společně budeme pokračovat v budování silné pozice Colliers na trhu v obou zemích, využívat sdílené obchodní příležitosti ve prospěch našich klientů a rozšiřovat rozsah našich služeb,“ říká ke svému jmenování Tewfik Sabongui.

Generální ředitel Tewfik Sabongui byl i hostem televize A11 a to v pořadu Byznys na vrcholu – shlédnout ho můžete ZDE.