JenPráce.cz mění pravidla hry: Ohromte kandidáty na TikToku, s AI inzeráty a firemními bannery  

JenPráce.cz, jeden z nejvýznamnějších pracovních portálů v České republice, opět posouvá hranice a přináší inovace, které revolučně mění svět náboru. S cílem usnadnit firmám hledání talentů a zvýšit efektivitu náborových procesů přichází s trojicí nových produktů: dynamické videoinzeráty na TikToku, textové inzeráty generované umělou inteligencí a firemní bannery s logem.

Začněme s první novinkou, kterou je TikTok Promo Inzerát. TikTok, jako jedna z nejrychleji rostoucích sociálních platforem, nabízí neomezené možnosti pro firmy, které chtějí oslovit mladé profesionály ve věku 18 až 35 let. „Dynamické videoinzeráty využívají energickou hudbu, poutavé texty a atraktivní vizuály k tomu, aby zaujaly pozornost uživatelů,“ vysvětluje Michal Španěl, marketingový manažer JenPráce.cz. „Je to ideální příležitost, jak proniknout do světa TikToku a oslovit kandidáty přímo tam, kde tráví svůj čas.“ Inzeráty jsou k dispozici ve čtyřech různých šablonách a po dobu tří dnů se aktivně promují na TikToku. Poté se díky sdílení dál šíří organicky, což výrazně zvyšuje šance, že osloví ty pravé kandidáty. Navíc, do 13. července 2024 je tato služba nabízena se slevou 25 %, tedy za 5 990 Kč bez DPH.

Jak takový promo inzerát může vypadat? Podívejte se na ukázky:

Druhou inovací jsou bannery s firemním logem, které posilují viditelnost značky ve vyhledávání pracovních pozic. „S bannerem se logo vaší firmy, úvodní fotka a počet aktivních nabídek zobrazují po dobu jednoho měsíce ve výpisu pracovních nabídek na našem portálu,“ vysvětluje Anna Kevorkyan, CEO JenPráce.cz. Firmy mohou aktivovat až tři bannery pro různé obory své činnosti na dobu až šesti měsíců. Tato vizuální reklama nejen zvyšuje povědomí o firmě, ale také usnadňuje přístup k jejím pracovním nabídkám, což může být rozhodujícím faktorem pro potenciální uchazeče. Díky aktuální 25% slevě mohou firmy tuto službu vyzkoušet za 7 490 Kč bez DPH až do 13. července 2024.

Třetí novinkou jsou inzeráty vytvářené pomocí umělé inteligence. „S naší službou stačí zadat základní údaje o pozici do našeho náborového rozhraní jenHunter a systém automaticky vytvoří profesionální a atraktivní inzerát,“ sděluje Michal Španěl. Tento nástroj nejenže ulehčuje firmám práci a šetří čas, ale také zajišťuje, že inzeráty budou konzistentně kvalitní a poutavé. To je nesmírně důležité v konkurenčním prostředí, kde může být rozhodující každý detail. Tuto službu nabízí portál za 100 Kč bez DPH za 5 generování, což platí na jeden měsíc.

Mezi již zavedené produkty patří AI Videoinzerát Pro, který využívá umělou inteligenci k tvorbě inzerátů ve videoformě. „Videoinzerce je nesmírně účinná, uchazeči si zapamatují až 95 % obsahu ve srovnání s pouhými 10 % u textové formy pracovních nabídek,“ dodává Michal Španěl. Videoinzeráty se těší širokému dosahu na sociálních sítích, jako jsou Facebook a Instagram, jsou snadno zapamatovatelné a představují firmu jako moderní a progresivní subjekt. Navíc videoinzerát zůstává dohledatelný na sociálních sítích i po skončení propagace, což zajišťuje jeho dlouhodobou viditelnost.

Produkt je k dispozici za 9 990 Kč bez DPH a umožňuje drobné úpravy – od volby textu v obsahu inzerátu až po doplnění loga firmy a nebo jejího typického atributu. Klienti si, stejně jako v případě TikTok Promo Inzerátu, mohou zvolit inzerát ze 4 výchozích šablon:

JenPráce.cz těmito typy produktů neustále zvyšuje laťku v oblasti náboru, přináší originální řešení a efektivní nástroje, které usnadňují firmám nalezení těch nejlepších talentů na trhu. Svým kreativním přístupem a neustálým vývojem služeb ukazuje cestu, jak neotřele a moderně oslovit nové generace zaměstnanců.