« Zpět
 

ProfiHR 04/2022

Nenechte si ujít aktuální číslo časopisu ProfiHR. Zajímá vás, co v něm najdete? Řeč bude o recruitmentu, mediaci i prognózách vývoje situace na českém pracovním trhu.

 

HRko 2022: firemní kultura, engagement a oblast HR očima nejvyššího vedení firem. Jak to vidí CEO?

Na 400 lidí z oboru HR z celé České republiky dorazí 13. října do Ostravy na 5. ročník, dnes už vyhlášené akce, HRko 2022. HR párty & Festival HR řešení letos proběhne ve zcela nových prostorách.

 

Koučovací výcvik pomáhá HR manažerům v jejich práci s lidmi

Dnešní doba kouče a koučky potřebuje více než kdy jindy. Aby se člověk mohl koučem stát a živit se tím, potřebuje získat relevantní znalosti. Ačkoli není třeba získat nějaké zvláštní osvědčení, výcvik koučinku pomáhá osvojit si dovednosti důležité pro další praxi.

 

Inzerce.

 

Profesia days: skvělá možnost potkat se s uchazeči o práci

Největší český veletrh práce Profesia days proběhne letos 12. a 13. října na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech.Zaměstnavatelům nabídne možnost přímo oslovit zájemce o práci, získat informace o představách studentů o jejich uplatnění, pohovořit s kolegy z jiných společností i se špičkami v HR oboru u nás.

 

Každá čtvrtá žena zvažuje odchod z pracovního procesu, lze tomu zabránit

Dva roky pandemie změnily pohled mnoha žen na jejich kariérní život. Plných 25 % pracujících žen dle studie publikované McKinsey Global Institute zvažovalo, že ve svém zaměstnání skončí a opustí trh práce.

 

Inzerce.

 

Mentoring pro Prahu 4 opět podpoří ženy v profesním růstu

V úterý 20. září startuje již 4. ročník oblíbeného projektu “Po rodičovské do práce”, který připravila veřejně prospěšná organizace Business & Professional Women CR ve spolupráci s Městskou částí Prahy 4.

 

Koučink pro spokojenost zaměstnanců

Přínos firemního koučinku spočívá v tom, že firma se díky němu stává prosperujícím a živým organismem, kde to zaměstnance baví a společně tvoří ideologii, jak splnit cíle a neustále zlepšovat nastavené procesy a mezilidské vztahy.

 

Inflace zvedla i hodnotu nejvýhodnější stravenky

Ministerstvo práce a sociálních věcí zvýšilo hodnotu stravného na pracovních cestách na 142 Kč. Od letošního 20. 8. si firmy odečtou z daní nejvíce, když zaměstnancům pořídí stravenky v již zmiňované hodnotě 180 korun na den.

 

Inzerce.

 

Nová jednatelka Volkswagen Financial Services

Společnost STADA Česká republika mánového generálního ředitele

Za Microsoft Česká republika a Slovensko nově komunikuje Karolína Kříženecká

A11 s.r.o., IČ 27120805

Redakce:
Ing. Bára Štanglová, [email protected]

Inzerce:
Pavel Horský, [email protected]

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>