Časopis

Odborný magazín, který se zabývá problematikou HR a je určen pro odbornou veřejnost, jako jsou HR manažeři, personalisté a ostatní pracovníci odpovědní za řízení a vedení lidí. Obsahově se zaměřuje na poskytování aktuálně praktických rad, například case studies, zahraniční trendy a nástroje v managementu nebo inspirativní know-how pro vedoucí pracovníky v oblasti řízení lidí.
Dalšími hlavními tématy jsou recruitment, vedení, motivace, politika odměňování (včetně tematiky zaměstnaneckých benefitů), vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, řízení, informační technologie pro personální management nebo právní výklady v legislativě.

Ukázkové číslo ke stažení.

Základní specifikace titulu

ročník: IV.
periodicita: dvouměsíčník (5 čísel)
distribuce: předplatitelé, odborné konference a semináře
cena výtisku: 198 Kč při ročním předplatném v hodnotě 990 Kč (cena za 5 čísel včetně DPH)
technické specifikace: 44 stran, formát 203 x 267 mm, papír LWC 80 g/m2 + obálka LK 135 g/m2, vazba V1 šitá, tisk 4/4 barvy

Elektronický newsletter, který přináší průběžně aktuální informace o dění v oboru. Je součástí předplatného časopisu Profi HR. Distribuce probíhá on-line rozesílkou e-mailových zpráv s přílohou newsletteru v PDF formátu. Periodicita je měsíční (každý měsíc kromě letního období).

Odborný brunch formou networkingu s kolegy z oboru. Takovéto setkání je nejenom přínosem, ale hlavně příležitostí vyměnit si relevantní informace a taky “šeptandu“. A právě taková setkání připravujeme s kolegy a elitními mluvčími. Pilířem akce je hlavně diskuse a zpětná vazba, při které dochází ke skutečné výměně názorů.