Odborně o řízení lidských zdrojů

Akceptační síť Naší stravenky má již více než 6 500 provozoven

Počet restaurací a provozoven, které akceptují Naší stravenku přesáhl hodnotu 6 500. Naší stravenkou se dá zaplatit za oběd v tisícovkách restauracích nebo nakoupit jídlo ve vybraných prodejnách potravin, především v Lidlu a Kauflandu. Akceptační síť je neustále rozšiřována. Širokou možnost uplatnění oceňují především držitelé stravenek a jejich zaměstnavatelé.

Naší stravenkou, ať už v papírové nebo elektronické podobě, se dá zaplatit za oběd především v restauracích a jídelnách, které nabízejí polední menu nebo v provozovnách rychlého občerstvení. Každý si jistě najde oblíbenou restauraci, kam rád chodí na obědy a kde je možné Naší stravenkou zaplatit. Mezi akceptační místa, kromě jednotlivých restaurací,  patří i významné restaurační řetězce, například restaurace Pizza Coloseum, Potrefené husy, Kolkovny, bistra Home Office a další. Z nabídky rychlého občerstvení je možné Naši stravenku využít například v KFC, Burger Kingu, Pizza Hut, Subway, Bageteriích Boulevard nebo ve vybraných provozovnách McDonald’s. Na indické speciality je možné zajít do  Bombay Express, Dhaba Beas a dalších restaurací. Nezapomínáme ani na zdravou výživu, čerstvé saláty a zdravé pokrmy se dají za Naší stravenku objednat v sítích UGO, Frutisimo, nebo Nordsee. Kdo raději nakupuje potraviny, může s Naší stravenkou zavítat do vyhlášených řeznictví, například Zeman – maso, uzeniny nebo Procházka – maso, uzeniny nebo do sítě pekáren Kabát. Samozřejmostí je akceptace v prodejnách Lidl a Kaufland. Tím výčet samozřejmě nekončí, všechny restaurace i akceptační místa jsou transparentně zobrazeny v mapě akceptačních míst na webových stránkách www.nasestravenka.cz.

Pro firmy je kromě akceptační sítě důležité zejména to, že pro všechny zaměstnavatele bez rozdílu velikosti, jsou Naše stravenky dodávány bez provize, zaměstnavatelé tak ušetří náklady na jeden z nejoblíbenějších benefitů. Kromě toho firmy ocení rychlou objednávku stravenek online nebo možnost objednat pro své zaměstnance kombinaci papírových a elektronických stravenek.

OBJEDNAT PŘEDPLATNÉ TIŠTĚNÉ VERZE


inzerce